На Рівненщині відбудеться слов'янський фестиваль "Коляда"

Вертепи, піснеспіви, водіння Маланки, гра на старосвітській бандурі. Такі дійства відбуватимуться в культурно-археологічному центрі "Пересопниця»" у рамках слов’янського фестивалю "Коляда". Цьогоріч він різножанровим і проходитиме 18-19 січня.

Учасниками заходу будуть колективи з  Луганської, Житомирської, Черкаської областей, а також гурти з Рівненщини. Колядуватиме у Пересопниці й «Хорея Козацька» - ансамбль з Києва, який відтворює українську музику різних епох - Середньовіччя, Ренесансу, бароко, класицизму, романтизму та окремі твори ХХ століття.

У перший день колективи виступатимуть у музеї. А 19 січня вони візьмуть участь у святкуванні Водохреща, що відбуватиметься на річці Стубла. Там відтворюватимуть  давні традиції, розповів директор культурно-археологічного центру Микола Федоришин.

Водночас туристи, які завітають у Пересопницю в цей період,  окрім різножанрових різдвяних дійств, зможуть побачити ще одне доволі рідкісне на сьогодні явище – вертеп тіней, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.