На Рівненщині затримали "кримінальних авторитетів"

Міліціонери припинили діяльність злочинного міжетнічного угруповання, яке діяло у Рівненській області та поза її межами у червні-вересні 2013 року. Учасники злочинної групи раніше неодноразово судимі та мають високий авторитет у кримінальному середовищі.

Іноземець 46-річний Вадим, відомий у злочинному середовищі під прізвиськом "Батя", розпочав створювати злочинну групу, ще перебуваючи у в’язниці, де він був так званим "смотрящим". Після звільнення разом зі своїми спільниками, 36-річними Валерієм та Сергієм, продовжив злочинну діяльність - організував канал постачання тяжких наркотиків у місця позбавлення волі.

У подальшому, застосовуючи фізичне та психологічне насильство, зловмисники вчинили шість тяжких та особливо тяжких злочинів у Рівненській та Київській областях. У вересні підозрювані вимагали десять тисяч гривень у рівнянки. Під час передачі їм грошей потерпілою, працівники спецпідрозділу БОЗ затримали учасників злочинної групи.

Зловмисники знаходяться під вартою. Подальшу долю "злочинних авторитетів" вирішить суд. Про це повідомляє прес-служба УБОЗ УМВС України в Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.