Рівняни створили перші в Україні науково-практичні мультфільми

Цикл художніх мультфільмів науково-практичного спрямування, присвячених темі інтелектуальної власності, аналогів яких в Україні немає, створила творча група рівнян. У трьох анімаційних фільмах у невимушеній формі розповідається про торгові марки, авторське та патентне право. 

Як розповів керівник проекту, патентний повірений України Юрій Трачук, створити мультфільми вдалося завдяки виграному американському гранду.

- Головним героєм фільмів є хлопець Тимур, який у своїй життєдіяльності стикався з об'єктами права інтелектуальної власності, - каже Юрій Трачук. – У мультфільмах пропонується огляд коротких історій головного героя і на їх прикладі пояснюється інформація, у тому числі й правова, на тему інтелектуальної власності. Зокрема, розповідається про авторське право, торгові марки, винаходи тощо. Розраховані фільми на різні вікові категорії – від старшокласників до підприємців, які працюють у цій сфері. До цього подібних фільмів та й взагалі доступно поданої інформації з сфери інтелектуальної власності в Україні не було. Наразі покази цих мультиків заплановані вже на 4 телеканалах України та в інтернеті. Озвучуються мультфільми як українською, так і російською мовами. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.