Триває суд над сином власника рівненського "Льонокомбінату" - нові подробиці

У Хмельницькому міськрайонному суді розпочали перегляд відеодоказів ДТП за участю сина власника рівненського «Льонокомбінату» Дмитра Червонюка.  

Під час вранішнього допиту свідка Олега Чорного сторона потерпілих намагалася заперечити його присутність на місті ДТП. Батьки загиблого Олега Крушельницького запитали у свідка чому він не зробив зауваження водію чорного позашляховика, який ніби то був на місці ДТП, коли побачив, що той залишав місце події. Свідок зазначив, що через власні життєві обставини не міг цього зробити. Батьки загиблого почали вигукувати, чому він не підійшов до збитого пішохода і не спробував надати допомогу. На що свідок відповів, що не підійшов тому, що не міг себе опанувати.

Водночас, адвокат Дмитра Червонюка звернув увагу журналістів на те, що основний свідок звинувачення Андрій Кметь, який з’явися через тривалий час після події і був колегою загиблого Олега Крушельницького, також не спробував допомогти товаришу. А просто поїхав геть. На що у суді Андрій Кметь заявив, що зник бо був у шоковому стані.

Наразі у суді оголошено перерву. 

Читайте також: 

Відео смертельної ДТП сина власника Рівненського льонокомбінату

Дмитро Червонюк написав лист-розкаяння із в'язниці. ФОТО

Підозрюваний Дмитро Червонюк був п’яний за кермом. ВІДЕО

Дмитро Червонюк визнав провину і перебуває під вартою

Ключові слова: 

Коментарі

Погоджуюся абсолютно. Потерпілі за допомогою партєйки підкрутили ситуацію, щоб підняти ставки і тепер вимагають з Червонюка 3 мільйони. А "Свобода" через сина тисне на батька, деморалізує суперника. А ЗМІ собі мають постійну гарячу тему і про об'єктивність, в принципі, не йшлося із самого початку. "П'яний мажор убив людину на переході" - як зарядили, так і понеслося. А виявляється, що і не п'яний, і не на переході, та й не мажор, якщо вже по правді. Але ж із СІЗО все одно не випускають, щоб догодити "свободівцям". Але чого чекати у країні, в якій відсутнє правосуддя?

Та з самого початку було ясно, що малого пресують через батька. "Свобода" добре попрацювала. Думаю, якщо справа реально притягнута за вуха, то вони ж розуміли, що в суді все з'ясується і хлопця все одно відпустять. Але ж нерви батькам вже півроку мотають і хтозна скільки це ще протягнеться. Думаю, Червонюка це все конкретно підкосило. Очевидно, на це і розрахунок.

ви часом не його мама або інший родич?

Червонюк молодший невиний тут і сліпому ясно. Преса хоче скосити з Червонюка гроші і всі хочуть на ньому заробити. Хлопчина молодець і невинний.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.