На Рівненщині заступник керівника району побив підлеглого

Як стало відомо сайту «ВСЕ», справжні любовні пристрасті розігралися у Гощі під час святкування корпоративу державними чиновниками. Кажуть, після святкування, а точніше бажання позалицятися до чужої дружини,  добряче дісталося начальнику управління ветеринарної медицини району Володимиру Легкому. А побив його перший заступник голови Гощанської райдержадміністрації Сергій Марчук.

Все почалося з того, що працівники селищної ради та управління ветеринарної служби 30 грудня святкували новорічний корпоратив у кафе «Монастирське», що в Гощі. Наші джерела стверджують, що в той вечір Володимир Легкий став приділяти чимало уваги бухгалтеру селищної ради, а за сумісництвом і дружині Сергія Марчука. Жінці не сподобалися зайві прояви залицяння і вона зателефонувала Сергію Марчуку. За інформацією наших джерел, приїхавши в кафе, Марчук так поспілкувався з Легким, що у результаті йому наклали 4 шви на голову.

Оскільки на місце події міліцію не викликали, тому інцидент не фіксували правоохоронці. Для роз’яснення ситуації ми звернулися до самих учасників інциденту, проте вони виявилася не багатослівними. Сергій Марчук на запитання журналіста сайту «ВСЕ» відповів, що ніякої сенсації у цьому немає і коментарів він не надає. 

«Без коментарів. Це не правда. Я не готовий нічого сказати. Я спростовую цю інформацію», - сказав Сергій Марчук. 

Сам ж Володимир Легкий зазначив лише, що він не підтверджує цю інформацію. 

«Нам немає про що говорити. Не дзвоніть більше на цей номер. До побачення», - з обуренням сказав Володимир Легкий і кинув слухавку. 

Тим часом в управлінні ветеринарної медицини району кажуть, що начальника на роботі немає навіть сьогодні. 

Коментарі

Та що тут можна сказати? Я читаючи коментарі можу навіть вгадати хто що писав.... Особливо активний Юра калюжний. Той, якого всюди гонять як серливого кота, той, який зробив дитинку молодусі - і розвівся зі своєю дружиною. Путо.

Довго спостерігали за тими коментарями, які зявляються після виходу цієї статті.
Так от, шановні дописувачі, коментатори, а дехто і брехуни. Ми - жіноча половина працівників культури. Звісно, що не вся. а лише маленька частина. Чи відомо вам. що в нашій галузі (галузі культури) з усіх працюючих 80 відсотків жінки. Щось ми не замічали за нашим керівником залицяння до чоловіків. А скажіть. якби ось те все, що ви пишете було правдою - зміг би шановний Анатолій Павлович працювати в одному приміщенні майже тридцять років, а точніше 12 років на посаді директора районного будинку культури. і вже більше пятнадцяти начальником відділу культури? Звісно що ні. То про які залицяння до чоловіків можна вести мову? Ми, жінки його дуже любимо, цінуємо і поважаємо. І він нас також. Бо кожну зустріне з посмішкою, запитає як справи, і ніколи не образить. Можливо це когось просто мучить чорна заздрість що Анатолій Павловивич завжди охайний, акуратний, стильний. ввічливій, душа будь-якої компанії. То це одразу замітно. Немає нічого страшнішого коли людина заздрить комусь. А ще краще, кожного останнього четверга місяця в районному будинку культури збираються всі працівники культури району. ВСІ, і жінки. і чоловіки. Ото ж завітайте і запитайте думку в наших працівників стосовно керівника. Нехай ви особисто почуєте з вуст кожного працівника правду. В нас же демократичне суспільство, чи вірніше ми хочемо збудувати демократичну Україну. То чого ви боїтесь? І взагалі, спочатку аніж щось писати, огляньтесь назад, - що ви в житті зробили для того, аби про вас люди говорили добре. От ви мабуть і нічого не зробили - тому, і самі на інших виливаєте лише бруд. Ноги вам дані для того, щоб ходити, а не підкидати інших, а голова - для того, щоб думати, а не для того, щоб нею крутити.

Паша Сваровський, а тебе вже з Острога з психлікарні випустили - то ти вже знову в Гощі? Бобрик на жаль, на пенсії, немає кому тебе лікувати..... Негайно назад в Острог..... В нас в Гощі таким ДДДДДЕЕЕБББІІІЛЛЛАААМММ як ти місця немає..... Хіба що на очисних спорудах разом з червячками.....

Не можу втриматись щоб не написати і свій коментар. Вчора побувала на концерті в районному будинку культури. Хто не був - впевнена що пошкодує. Отримала масу задоволення.
Так от, хіба в тому що ми маємо такий прекрасний будинок культури, охайний, затишний - це не заслуга керівництва району. в тому числі і Івасюка А.? Я впевнена що він чи не найкращий в області. Правильно дописувач Артур написав. Погоджуюсь. А можливо і у всій Західній Україні. Бо іде в ногу з часом. Світлові ефекти - просто вражають. А рівень майстерності колективів? Це просто професіонали. Ще дивно, що із-за конфілікту між двома чоловіками облили брудом багатьох порядних людей. Більш аніж впевнена що працівники культури району пишаються своїм керівником. А щоб впевнитись і всім вам. в тому числі і "
на голову хворому" Ігорю Петровичу - то запитайте в них думку, в тому числі і в як ви написали "завклуба Буркальця". А в ситуації з Аньою і Вітруком - то тут можуть розібратись лише самі. Я щось не чула про доведення до самогубства, про конфлікт Івасюка з Вітруком. Навпаки, коли Вітрук працював в культурі ходив в костюмах і галстуках, а зараз ходить як всеодно працює будівельником... (Вибачте пане Віталію - але це правда).

Просто жах. Шановні коментатори, звісно що наш коментар не про всіх, тому, що дехто розумно розмірковує. А для тих.... інших. Хочемо навести уривок з одного анекдоту. "... от я знаю випадок, чоловік попав в автокатастрофу і його так розірвало, що лишився тільки язик, два пальці і задниця." І що? Та нічого. Пришили докупи. Тепер сидить в Інтернеті і коментує всілякі статті, обливаючи людей брудом". Звісно. Адже в задниці де мозок може взятись? Вибачте за грубість. але змушені були нагадати про цей анекдот. Тепер що стосується тих людей, хто стали головними героями.
Знаєте, тільки сліпий не може побачити що зроблено на сьогодні владою Гощанського району. Поліклініка, дитячі садки, відремонтовані школи, газифіковані села.... Медичне обладнання. Прикладів можна наводити багато. Але ж той, хто цього не хоче бачити - звісно що і не побачить. А знаєте чому? Та мабуть через те, що сам абсолютно НІЧОГО в житті не зробив доброго для людей. На нашу думку, якщо всі такі погані - то назвись хто ти, і звісно докажи що саме зроблено доброго тобою? Як кажуть - покажи приклад.
Хвалите Благодиря. Не можемо щось поганого про нього сказати. Але очевидно той, хто критикує діючу владу і всіх підряд обливає брудом не знає, що Юрій Анатолійович - народний депутат від Партії Регіонів (провладної партії). Гадаємо, що і його обгадите. Ткачук (як ви пишете) - це думаємо Іван Федорович. Не знаємо як міг повернутись язик про цю людину таке писати... Алкоголіком обізвати. - Гляньте в дзеркало на себе. А зрештою, вам же ніколи і глянути - ви ж постійно в інтернеті. Не кожного керівника, коли проводжають (не виганяють) а проводжають з однієї посади на іншу - роблять це стоячи зі сльозами на очах. А от коли Ткачука проводжали з посади голови РДА на посаду в Рівненський центр зайнятості - так і було.
Що стосується людських спілкувань чи стосунків, стоянок де буває Івасюк ( як дехто пише). Не розуміємо одного - якщо тебе побачать з жінкою (значить ти бл....ун), якщо з чоловіком - значить ти гей, якщо з собакою чи мавпою - ти зоофіл, а якщо з дитиною - ти пе...іл. Так можна зрозуміти ваші коментарі? Івасюк - до речі публічна людина, і з ким він спілкується - це його особисті справи, а не ваші. Спілкуйтесь ви. Та на жаль, мабуть у вас і немає з ким.... друзів замало, або і немає зовсім.
От цікаво ще одне. Один з коментаторів, дуже добре обізнаний у всіх справах. Хто кого побив, хто з ким спить, хто розбиває чужу сімю, хто по стоянках і заправках їздить, хто десь біля Лєо там ще чимось займався, хто від чого лікується.....
Ні. Це не коментатор. Це бачок для сміття, в який все сміття і скидається. А він ще й розкидає його по інтернету.
На скільки знаємо ми, у Івасюка були проблеми зі здоровям (а в кого їх немає), і чули що навіть перебував в реанімації... Шкода. Але ви шановний, не заблувайте одного - що і ви людина.... і ходите під Богом. І Бог всіх розсудить.
В особистостях Вітрука і Ані - що сказати? Ви навіть знаєте, що Вітрука доводили до самогубства. Логічне запитання - то чому він не звернувся до правоохоронних органів? Чому ви йому не порадили? гадаю, що на ці та інші питання тільки вони самі можуть дати відповідь..
І наостанок, чи відомо вам, шановні "горе дописувачі - наклепник", що вчора Верховна Рада України прийняла Закон, за яким вас можуть (і притягнуть) до кримінальної відповідальності за наклеп. І доказати це буде дуже просто - адже всі сім-картки продаватимуться за паспортами. як це зроблено в багатьох країнах. От тоді побачимо. До речі - там три види покарання за наклеп - один з них громадські чи виправні роботи - от тоді гадаю наша Гоща стане ще чистішою, адже коли з мітлою, але без клавіатури в компютера походите по парку цілий день замітаючи сміття - можливо і задумаєтесь. Гадаємо що Президент підпише цей Закон і закриє рота ось цим ..... Не знаємо як навіть правильно назвати... Брехунам мабуть.
Вибачте, що можливо забрали у Вас, шановні читачі, час, коли Ви читали коментар цей - але гадаємо - він нікого не образив, лише хотілось навести декого як кажуть на "путь истиный". Гарного всім настрою і хорошого вдалого робочого дня, тижня....

Читаючи всю цю переписку не зміг втриматися що б не написати свій коментар. Просто не гарно обливати поважних людей брудом, а тим більше наводити різного роду наклеп . да побилися двоє чоловіків да поступили не правильно, хто там винен хто ні судити не нам , але як що хотіли вирішити свої питання то зробилиб це якось розумніше , а не що б знав весь район.
Одного тільки не можу зрозуміти навіщо поливати брудом і приплутувати до цієї ситуації Анатолія Павловича. Це висококваліфікований керівник і не лише а й просто хороша людина яка завжди вислухає та підтримає , я його знаю особисто і можу таке стверджувати. Тому мені бридко слухати оці всі різні побрехеньки . І якщо ви пане Ігоре говорите про мораль, людяність і таке інше, то яке ви маєте моральне право наводити наклеп на людей .... і ще за такі неправдиві слова можна добре договоритися аби Анатолій Павлович був таким як ви пишете. Тому не потрібно збирати якісь плітки і побрихенькі та плювати людині в душу . Подивіться спочатку на себе а тоді судіть когось

Увага скоро
в кінопрокаті!!! Блокбастер
« Viva Гоща!!! В головних ролях: Олена Марчук: дуже поважна пані, високоосвічена блондинка, яка про недоторканість знає не із фільмів, дуже вродлива, її хочуть всі чоловіки в Гощі включаючи Віцина.
Сергій Марчук: її чоловік, особа
наближена до імператора, батько Гощанської демократії, його руки нікого не
били. Володимир Легкий: невинно бієнний
лише за жагучу пристрасть до латиноамериканських танців, коментарів не дає бо у нього зашита губа болить.
Генокок Владєчук: у нього вже давно гниє голова, лікувався від гонореї.
Анатолій Івасюк: Зірка, той хто у питає у Гощанців з ким ще із хлопців він був, активно запрошує в гості Ігоря, а раптом той теж симпатичний.
Віталій Вітрук та Анна Макотера: молодці! Вистояли у нерівній боротьбі із Зіркою. Медпрацівники: ті що знають секс –запорука довгого і щасливого життя, особливо їх збуджує коли вони це роблять очах у керівництва РДА.
Маса справ в районі: робота не вовк – в ліс не втече.

Будьте всі порядними і хоч аристократичними людьми. Не дайте собі та близьким перетворитися на інстинктивних тварин.

Люди добрі!!! Про що ви пишете???? Хто дав вам право коментувати чуже особисте життя??? Ви спочатку зі своїм розберіться . Кожен з нас повинен мати якусь честь і гідність. Звідкіля така ненависть до керівництва району? Невже ці люди мало зробили для процвітання нашого краю? Зупиніться!!! Щодо ситуації із Марчуком - він поступив як справжній чоловік. Дуже правильна реакція, коли ображають твою кохану жінку. А Івасюк - прекрасний керівник, завдяки якому культура Гощанського району процвітає. Ви не маєте права писати такі ганебні речі. Ви його за руку зловили? Чи може свічку тримали? Скільки можна розпускати плітки? Таке враження, що у цьому районі тільки й чекають, коли станеться щось "цікавеньке", щоб потім зганьбити людину. Займіться своїм особистим життям і у вас не буде часу лізти у чуже!!!!

Перед Сергієм стояла дилема.Або він чоловік своєї дружини або службовець.Емоційно Марчук вибрав перший варіант.Справжні чоловіки не засудять , а от державні мужи засудять точно(Присяга держслужбовця) або будуть старатися вигородити та відбилити.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.