"Беркутівці" побили Луценка

Під Святошинським РВВС у Києві "Беркут" побив Юрія Луценка та ще кількох людей.  Про це повідомляє кореспондент "Української правди".  Під час блокування людьми автобусів з Беркутом хтось почав штовхати один з них. У цей момент з автобусу вискочили правоохоронці, які почали бити людей, що стояли поруч.

Луценку розбили голову. Як повідомила дружина Луценка, екс-міністр втратив свідомість. 

"Ми годину з Юрою намагалися добитися від Беркуту правди про їхні подальші дії, вимагали показати документи і зняти маски. Годину вони відпиралися. Після того, як ми вийшли з автобусу, люди продовжували вимагати від беркутівців показати посвідчення і зняти маски, щоб бачити їх обличчя і ідентифікувати, як вони ідентифікуюють мінингуючих", - написала вона.

За її словами, натомість беркутівці почали бити людей.

"Юра як міністр внутрішніх справ став між людьми і беркутівцями, щоб припинити кровопролиття. Беркутівці почали нещадно бити його по голові, кров лилася рікою. Розбили на обличчі окуляри. Він впав, втратив свідомість, лише тоді вони перестали його бити!!! Люди викликали швидку допомогу, зараз їдемо в клініку. Юра при свідомості, говорить. Травми голови великі. Мені також дісталося...", - повідомила Ірина Луценко.

Кореспондент "Громадського ТБ" повідомляє з-під лікарні: Луценку роблять томографію голови. Голова розбита, око постраждало".

Дружина Луценка повідомила, що в екс-міністра діагностували струс мозку, закриту черепно-мозкову травму та численні гематоми. Він отримав 8 ударів кийком. За її словами, Луценко просить не мститися за нього "беркутівцям", тому що "ці хлопці самі залякані".

Станом на цей час на місце приїхали 4 карети швидкої допомоги. За даними ЛІГАБізнесІнформ, постраждали не менше чотирьох людей.
У п'ятницю після сутичок із бійцями спецпірозділу "Беркут" біля Києво-Святошинського районного суду Київської області госпіталізовано 5 постраждалих активістів.

Ключові слова: 

Коментарі

Думка не моя, але її озвучу. Чомусь завжди, коли Майдан йде на спад, трапляється якась заворушка (б'ють журналістку, ось це також)
Думаєте влада - геть ідіоти, щоб таке робити? (Ну мається на увазі коли вже от-от Майдан сам має розійтися), піднімати нову бучу)? Але разом з тим - комусь же потрібно це
Не буду робити так, щоб в когось в пукані почалася пожежа, думаю висновок тут можна зробити самостійно

Тварино кацапська "уроде", навчись українською писати спочатку перш ніж патякати.

Надо "Беркутятам" спасибо сказать. Те уроды ищут жертву. Если бы они полезли в конвойный автомобиль - был бы открыт огонь на поражение. "Беркут" опять встал на пути кровавой жертвы майдана. Поэтому они кинули камнем в пьяного Луценка.
Представляете, чтобы началось, если бы кого-то застрелили ?

а може кучка дибілів спровокувала беркут,навіть Руслана заявила що були провокатори які провокували бертутівців

Нравится послужной список: борьба с милицией, министр МВД, борьба с милицией, тюрьма, борьба с милицией. Лечить надо.

а ти що ця жінка міліціонер?? бо перд жінкою з поліції він не був :)

Це йому не в Мюнхенський аеропорт. Українська міліція за непокору б`є посправжньому. Там він був герой перед жінкою міліціонером .

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.