Рівняни закликають правоохоронців «кидати брудну роботу»

Працівники правоохоронних органів під час подій Євромайдану неодноразово «заплямовували честь свого мундиру». Попри запевнення керівництва УМВС, що «міліція з народом», дії спецпідрозділів інколи доводили протилежне. Цієї ночі під «народну роздачу» Беркута у Києві знову потрапило кілька людей. У зв’язку з цим українці в черговий раз звернулися до працівників правоохоронних органів із закликом не виконувати злочинні накази, а взамін запропонували свою підтримку.

Зокрема, в соціальній мережі «Фейсбук» у спільноті колективного захисту «Свої» зазначається наступне повідомлення:

«Хлопці, кидайте цю брудну роботу! До уваги працівників Беркуту, ДАІ, Внутрішніх військ, різного роду підрозділів спеціального призначення та всіх інших правоохоронців, їх сімей, родичів та знайомих. Перестати виконувати злочинні команди – це обрати шлях звільнення до часу, поки влада не зміниться. Розуміючи це, ми пропонуємо Вам та Вашим родинам підтримку - перекваліфікацію, матеріальну допомогу та працевлаштування. Вам потрібно тільки у конкретній ситуації не виконати відданий згори явно злочинний наказ та публічно заявити про свою позицію. Ми беремо на себе працевлаштування та підтримку всіх, для кого справді дорога «честь мундиру».

Коментарі

Дурні перш владу візьміть в свої руки а тогді обіцяйте захист, перекваліфікацію і матеріальне забезпечення. Самі всі безробітні і дивитися кому вигідніше продатися. Хай опозиція складе депутатські мандати і оголосить перевибори влади.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.