Начальника міліції Рівненщини звільнили?

Рівненські міліціонери жваво обговорюють чутку, яка дійшла до них зі столиці. Мовляв, начальник УМВС України в Рівненській області 55-річний генерал-майор Василь Лазутко написав рапорт міністру МВС України Віталію Захарченку з проханням звільнити його з посади, бо йде на заслужений відпочинок, - пише "Рівне Вечірнє". 

 За іншою чуткою, головного міліціонера Рівненщини мають перевести на роботу в іншу область. Навіть називають прізвище нового керівника рівненських міліціонерів. Ним нібито може стати Дмитро Лазарєв, перший заступник начальника Головного Управління боротьби з організованою злочинністю МВС України, якому у травні цього року виповниться 46 років.

 

Ми спробували перевірити цю інформацію. В СЗГ УМВСУ після нашого першого дзвінка з цього приводу повідомили, що вся інформація знаходиться на сайті управління, а озвучена нами інформація - це лише чутки. Проте ми попросили все ж таки перевірити цю інформацію.Працівниця СЗГ УМВСУ в Рівненській області Ольга Очко пообіцяла повідомити, як тільки матимуть точну інформацію з цього приводу.

На запитання про можливі кадрові зміни в керівництві УМВС області його керівник Василь Лазутко відповів кореспондентові РВ так: "Мені про це поки що невідомо". Чутки про те, чи справді він подав рапорт на звільнення, генерал Василь Лазутко не підтвердив і не спростував, запитавши у відповідь: "А навіщо вам це?"

Тим часом журналісти "Четвертої влади" зв`язати з Василем Лазутком і в приймальні начальника. За словами секретаря, Василя Лазутка нині немає на роботі, а його обов`язки виконує Ігор Камінський. Секретар відмовилася називати причини відсутності шефа на роботі, а порадила з цим питанням звернутися до СЗГ, мовляв, лише цьому сектору дозволено спілкуватися з журналістами.

В СЗГ, куди ми повторно зателефонували, також не володіють інформацією про причини відсутності Василя Лазутка на робочому місці, однак пообіцяли з`ясувати.

Начальник СЗГ МВСУ в Рівненській області Тамара Лисенко, на мобільний якої ми також намалися дотелефонуватися, слухавки не піднімає.  Не беруть слухавок і в прес-службі Міністерства внутрішніх справ.

При повторному дзвінку в СЗГ УМВСУ в Рівненській області тепер уже інша працівниця Олена Дудко вкотре сказала, що вся офіційна інформація з`являється у них на офіційному сайті. Між журналістом "Четвертої влади" та працівницею відбувся діалог, під час якого виконання професійних обов`язків начальником УМВСУ працівниця назвала особистим питанням.

- Чи вдалося щось з`ясувати з приводу ймовірного звільнення Василя Лазутка?

- Уся офіційна інформація знаходиться у нас на сайті. Поки що інформації, що відбуваються якісь кадрові змуни, у нас немає.

- Тоді прошу повідомити, з яких причин Василь Лазутко відсутній на робочому місці. Що це в нього: стан здоров`я, відпустка чи що? І з якого часу виконує його обов`язки Ігор Камінський?

- Він... я не можу коментувати особистої інформації (кидає слухавку - авт.)

Телефонуємо повторно.

- З якого часу до виконання обов`язків начальника приступив Ігор Камінський?

- Останнім часом так виходить, що ми вам надаємо інформацію в телефонному режимі, і вона трошки змінюється. Просимо вас надсилати письмовий запит і ми дамо на нього відповідь.

- Якщо у вас є претензії до оприлюдненої мною інформації, прошу назвати конкретно. Усі розмови по телефону я фіксую на диктофон, тому зможу довести, що я не змінювала інформації.

- Згідно чинного законодавтсва, якщо ви записуєте на диктофон, то зобов`язані попередити про це.

- Ні, стаття 25 Закону про інформацію дає право журналісту фіксувати усі розмови на аудіо чи відео-пристрої.

- Я перепрошую, мені телефонують на інший телефон (кидає слухавку повторно - авт.).

Таким чином в рівненській міліції не змогли ні підтвердити, ні спростувати чутки про звільнення свого начальника Василя Лазутка.

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Та написав він той рапорт. За це не переживайте. Чи підписав його Міністр, це питання.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.