Німці не вимагатимуть відшкодування від рівненського смітєпереробного заводу

Німецькі інвестори не оголошуватимуть штрафних санкцій у зв’язку із зупинкою рівненського сміттєпереробного заводу, принаймні поки що. Про це у коментарі сайту «ВСЕ» повідомив генеральний директор ТОВ «Санком-Рівне» Святослав Євтушенко. 

За словами Святослава Євтушенка, безумовно, вони мають право вимагати відшкодування завданих збитків, проте поки що інвестори пішли нам на зустріч і цього не роблять. 

- Та рано чи пізно це може статися. Адже місяць простою роботи сміттєпереробного заводу обходиться у 59 тисяч 596 гривень. Окрім того, завдаються збитки і Здолбунівському цементному заводу, паливо для якого ми виробляли. Адже на цементному заводі реконструювали технічне обладнання, щоб він міг приймати альтернативне паливо. Тобто, вони понесли певні витрати за проведення цих робіт і тому теж можуть вимагати відшкодування, адже зараз сміттєпереробний завод не працює і не виконує свої зобов’язання, - зазначив Святослав Євтушенко. 

Нагадаємо, з 1 грудня у зв’язку з відсутністю встановленого тарифу на переробку сміття рівненський сміттєпереробний завод припинив свою роботу. Причиною цього стало те, що у листопаді 2012 року вступили в дію зміни до Закону України «Про відходи» згідно до яких завод не має права працювати.  

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.