Рівнян просять допомогти обігріти Євромістечко

Для обігріву рівненського Євромістечка сьогодні та завтра потрібні дрова. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» написав активіст Євромайдану Віталій Примак.

Усі, хто має можливість допомогти обігріти наметове містечко можуть звертатися за телефоном 0973502281 до Віталія Примака.

Коментарі

Там вдень знаходиться аж одна людина. Іноді нікого не видно взагалі. Кого там гріти? Цей сарай посеред центра міста обнесений парканчиком саморобним? Перекриває вигляд на ялинку і всю її красу. Або ж підтверджуйте звання майдану і сидіть там великою клькістю або приберіть цей смітник посеред міста. Пустоту гріти не економно і не екологічно.

а обігрівати кого? можливо, це знак - по домах пора розійтись.

Давайте рубати ялинки на майдані. Вони дешевші, ніж двінки на телефон ПОСТРАЖДАЛОГО ВІД СТРУСУ МОЗКУ Віталія ПРИЙМАКА. Що вже не ХВОРИЙ, віталику? А як же цирк з побиттям, не вистачає на ДРОВА? Чи вде ЕКО не продає тобі паливо?

В місті маса захаращаних теріторій, заросщих саморослими деревами і корчами. Що такзвані активісти невзмозі взяти сокири і нрочистити теріторію міста а разом для своїх задів дров нарубати? Чи може вони вже стали політиками і їм негоже працювати?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.