Рівненські військові розпочали ремонт танку Т-34

На ремонтних потужностях 1448 Центральної артилерійської бази озброєння оперативного командування «Північ», що в смт Оржів, відповідно до розпорядження начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України розпочато відновлення до стану діючого музейного макету танк Т-34-85Повідомляє прес-офіцер Міноборони у Рівненській області Олександр ГАЙН.

-  Виріб прибув з Києва, із Національного військово–історичного музею України. За відновлення танку одразу взялися працівники цеху технічного обслуговування і ремонту озброєння, - розповів командир військової частини полковник Вадим Рудніцький. – Для нас велика честь дарувати друге життя техніці, якою кувалася Велика Перемога.

Техніка тих далеких воєнних часів дещо відрізняється від бойових машин, з якими майстри 1448 Центральної артилерійської бази озброєння звикли мати справу. Але руку, як кажуть в цеху технічного обслуговування і ремонту озброєння, вже встигли набити. Це вже третій Т-34, який відновлюють військові з Рівненщини.  

-  Приблизно рік тому від нас фактично своїм ходом вийшов перший танк, влітку ми поставили, так би мовиться, на гусениці другий, і вже впевнено розпочинаємо ремонт третього, - зазначивначальник цеху капітан Олександр Коломійчук. – Досвід показав, що від корозії страждає корпус, не просто відновити двигун. Але, до слова, ми вже робимо власноруч паливні та повітряні магістралі й систему охолодження.

Ремонт Т-34 ускладнюється тим, що деталей до такої техніки катма, адже він знятий з озброєння і до нього вже давно не виготовляють запчастини. Фахівці бази озброєння підбирають окремі деталі від сучасних автомобілів, самі виточують болти, забезпечують функціонування усіх агрегатів і механізмів. Вони обіцяють працювати швидше, адже хочуть до Дня Перемоги зробити українцям подарунок – щоб цей танк йшов в колоні військового параду. 

Ключові слова: 

Коментарі

Молодці , Честь і Хвала цім людям!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.