Рівнян закликають допомогти ідентифікувати «псів у погонах»

Користувачі соціальних мереж по-своєму вирішили боротися із працівниками спецпідрозділів, які били учасників та активістів мирних акцій протесту. Відтак, у соціальній мережі «Фейсбук» в спільноті «Україна» стартувала акція «Ідентифікуй пса, який бив українців».

У групі опублікували фото працівників «Беркуту» та внутрішніх військ України зі сценами «охорони громадського порядку» представниками спецпідрозділів у Києві та закликали користувачів «Фейсбуку» поширити фото і, по можливості, ідентифікувати «щурів у погонах».  

Коментарі

Придурки! Які вони пси? Якщо вони за себе не відімстять, то вони швидше за все ЦУЦЕНЯТА а НЕПСИ. Скажені пси ті хто напав на автобуси які везли беркутівців що забезпечували супровід засуджених з залу суду. Ці беркутівці супроводжували засуджених. А чому ця маса людей невідіб`є Юлію Тимошенко? Взагалі ситуація розвивається в бік хаосу. Цікаво кому це вигідно? Точно не для простих людей, точно не для тих хто виживає, цим економіку країни не покращиш. Напевно вигідно для тих хто ціною людей рветься до влади. Таким політикам наплювати на людей, наплювати на країну.

А чому українці не хочуть ідентифікувати тих псів, які закидали перед тим беркут камінням і попробивали колеса?
я не захисник беркута, і ті, хто 30 листопада побив студентів на Майдані - нехай горить у пеклі. та і ще до пекла повинен бути покараним.
Але тут вже також перейшли грань. вуйки геть подуріли. вже там нічого не вистоять, а махновщину влаштовувати немає чого.
Чому ЗМІ не показало, як стадом вони побили водія, який виявився "провокатором"
По домам, клоуни, тррба було робити якісь зміни зразу, а не танцювати і співати
а тепер немає що там викупати

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.