Рівне перейматиме волонтерський досвід Польщі

Рівне перейматиме волонтерський досвід Польщі  Про це домовились на зустрічі міського голови Рівного Володимира Хомка з представниками офіційної делегації від Товариства міжкультурної співпраці "Гілка Оливи" (Польща) на чолі з головою Товариства Гражиною Мушві.

Як повідомила начальник відділу міжнародних зв’язків виконавчого комітету Рівненської міської ради Олена Петрів, метою зустрічі було обговорення питання формування спільного волонтерського руху в Україні та Польщі, а також сприяння у проведенні в майбутньому спільних зустрічей та переговорів польських волонтерів та представників Рівненських міських волонтерських громадських організацій.

 Під час зустрічі представники польської делегації презентували свої успішні приклади студентських обмінів. Польським колегам також було цікаво дізнатися й про досвід роботи волонтерського руху в Україні та Рівному зокрема.

 - Польща й Україна - найближчі сусіди. А волонтерський рух є прекрасним інструментом налагодження тісних та дружніх відносин між нашими державами. Ми будемо максимально сприяти тому, щоб цей рух тривав, міцнів та поширювався на наше місто Рівне. Тож ласкаво просимо польських волонтерів до нас, – зазначив під кінець зустрічі Володимир Хомко. Про це повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.