На рівненському Народному віче закликали боротися до перемоги

Більше двохсот рівнян долучилися сьогодні до Народного віче, що проходило на центральному майдані міста. Серед учасників заходу були також представники опозиційних політичних партій, громадські активісти та журналісти.

Перед початком мітингу присутні «зігрівалися» під українську музику та жарти КВНщиків. Після цього рівняни виконали гімн та оголосили про початок Народного віче. 

Як розповів активіст Євромайдану Віталій Примак під час свого виступу на Народному віче, не дивлячись на те, що учасникам Майдану погрожують та б’ють, вони готові боротися до перемоги. 

- Україна належить громадянам, а не цій владі, яка вже втратила свою легітимність. Тому ми готові боротися до перемоги і закликаємо до цього всіх небайдужих рівнян. Адже зараз, як ніколи потрібно, щоб громадяни об’єдналися і разом відстоювали свою країну. Зараз у Рівному вже з’явилися представники псевдомайдану, які, представляючись Майданом, записують персональні дані рівнян. Це може бути використано для того, щоб потім чинити тиск на людей, які підтримують Майдан. Наш, справжній Майдан тут, у центрі Рівного та на майдані Незалежності у Києві. Тому, не ведіться на провокації і не давайте себе обманути. Разом ми сила і ми обов'язково переможемо, - зазначив Віталій Примак. 

Коментарі

Свої паплюжні комменти лишай на ресурсі берташа-хомка,а не на патріотичних порталах!!!!

Увага! Журналісти, зверніть увагу на те що ви зловживаєте своїм правом що до видалення коментарів. Це як мінімум негарно та демократично.

обовязково переможуть-десь в 2050 роках

маловато людей пришло???

Яка сила такий і майдан. Я там був також і нарахував 137 чоловік на Рівненському Євромайдані.Які лідери,такий і майдан і в нас і в Києві.

Тому, не ведіться на провокації і не давайте себе обманути. Разом ми сила і ми обовязково переможемо, - зазначив Віталій Примак. , Що робить цей чоловік у повсякденному житті для громади , ніц звичайно ,загальні фрази на майдані, імітація і проїдання коштів спонсорів, чи як їх подають співзасновників відомих

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.