Справа Червонюка: ДТП могло статись не на пішохідному переході

Під час розгляду справи щодо ДТП за участі сина власника рівненського «Льонокомбінату» Дмитра Червонюка, адвокат підсудного зачитав результати комплексної автотехнічної, транспортно-трасологічної експертизи Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

За висновками експертів, котрі брали до уваги напрямок та імовірну швидкість руху автомобіля Дмитра Червонюка, сліди осипу скла та лакофарбового покриття автомобіля, аварія сталася не на пішохідному переході. Щоправда слідчі та сторона обвинувачення стверджують протилежне.

У висновках наданих адвокатом Дмитра Червонюка зокрема йдеться:

«При швидкості руху авто більше 90 км на год місце контактування автомобіля з пішоходом могло розташовуватися на відстані, більшій ніж 8,31 м до ближньої межі пішохідного переходу по руху вказаного автомобіля.» Крім того, як зазначено в результатах, за умови вищої швидкості руху автомобіля, відстань до переходу була ще більшою. Щоправда варто зазначити, що максимально дозволена швидкість у населеному пункті становить 60 км на годину. З максимально дозволеним перевищенням (при якому працівники ДАІ не штрафують - ред.) до плюс 20 кілометрів на годину. Тобто не більше 80 км на годину.

Прокурор та адвокат потерпілої сторни

Слухання справи триває, проходить вивчення фото- і відеодоказів. Прокурори та представник потерпілого відмовилися спілкуватися із журналістами.

Читайте також: 

Відео смертельної ДТП сина власника Рівненського льонокомбінату

Дмитро Червонюк написав лист-розкаяння із в'язниці. ФОТО

Підозрюваний Дмитро Червонюк був п’яний за кермом. ВІДЕО

Дмитро Червонюк визнав провину і перебуває під вартою

Коментарі

Ті що постійно стверджують - все проплачено, всюду друзі та таке інше...хоть задумайтесь, чого малий до сих пір в СІЗО? А ? Не можуть викупити? Все викуповують, а тут...Певні сили свободи піарились, а тут така лажа поступово вилазить. Сидить малий в СІЗО не може його викупити все купляють і сайти і газети, а тут...не можуть, писаки тутешні дойти до чогось іншого не можуть, а судове слідство йде...і люди читають і все починають добре розуміти. Давайте позортесь, за свободу виступають, сором.

Хотів би нагадати, що в Україні максимально допустима доза алкоголю в крові 0,2 проміле. У меншого Червонюка 0,4. Вдвічі більше дозволеного рівня. І це в пацана, який 2 місяці, як отримав права. Що він думав тоді коли пив: тато відмаже?

все проплачено і скрізь проплачено. Скрізь друзі і скрізь рідня, і скрізь ті, з ким можна домовитися, щоб вся схема від початку і до кінця пройшла успішно.

Тільки питання - проплачено ким, і хто не може відкупитися? Певно той, хто платив має більше грошей аніж той хто вносив заставу, яку до цих пір не повернули

Те, про що одразу й казали, ще коли "Свобода" почала мутити. Малого човпуть за батька. Плюс ще й менти за свого мстяться, бо загиблий був ментом і п'яний поліз під машину. Та і на фото і на відео з першого дня сліпому було видно, що точно не на переході. Але хтось перший цю мульку закинув - і пішло-поїхало. А по поводу того, що п'яний, то це як сказати: 0,4 проміле при тому, що в Європі дозволено 0,5 проміле, а є навіть і 0,7. А 0,4 - це навіть не легке сп'яніння, а незначний вплив алкоголю називається.

І на додачу був п'яним. Це теж скоро, я бачу заперечать. Сумно, що нема справедливості...

А перевищував швидкість теж не Червонюк? І подвійну суцільну лінію інший автомобіль пересік? Свєта у тебе совість є творити все це і так цинічно відмазувати синочку свого шефа? ВСЕ - ви теж продались?

Нічого тут не проплачено. Навіть на відео видно і без експертизи, що там було два автомобілі. Я думаю, що цілком можливо той інший автомобіль міг зачепити Крушельницького, а Червонюк вже здійснив наїзд який уникнутии просто не можливо.

Машина на той час, взагалі не перебувала у Хмельницькому. Маленький Че на ній ніколи не їздив. І взагалі такої вулиці в природі немає. Наступні висновки судової ексрертизи, проплаченної великим Че.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.