В інтернеті оприлюднили списки «Беркуту»: рівненських серед них немає

Список співробітників спецпідрозділу «Беркут» оприлюднив інтернет-ресурс Bandosam.Net. Наразі у ньому зазначено імена та прізвища 2942 «беркутівців».

Як пише видання, зараз опублікований список «беркутівців» неповний і знаходиться в стадії актуалізації. Окрім того, деякі зі співробітників в грудні 2013 вже не служили у збройному формуванні.

Також команда ресурсу Bandosam.Net з гуманних міркувань публікує не всю персональну інформацію про осіб, які так чи інакше мали відношення до побиття мирних громадян України в грудні 2013 року. Разом з тим залишає за собою право в разі неадекватної поведінки представників влади (особливо силових структур) відрити по них всю наявну персональну інформацію. Працівникам правоохоронних органів, які дійсно стоять на службі народу, інформаційна безпека ресурсом Bandosam.Net гарантована.

До списку потрапили в основному працівники «Беркуту» з Київської, Запорізької, Дніпропетровської, Луганської, Донецької, Харківської, Одеської областей та АР Крим. Інформація про рівненських бійців спецпідрозділу «Беркут» в оприлюдненому списку відсутня.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.