У Рівному розшукують «фальшивих» євромайданівців. ФОТО

Рівненські євромайданівці розшукують людей, які видаючи себе за «активістів» збирають персональні дані рівнян, які підтримують Майдан. Про це у своєму «Фейсбук» написала член ради Всеукраїнського об’єднання «Майдан» Юлія Герасимюк. 

«Допоможіть знайти цих людей! Терміново потрібна інформація про людей, які займаються в Рівному псевдомайданом і напряму пов’язані з злочинною владою. Хто знає чи має будь-яку інформацію про них, просимо повідомити», - зазначила Юлія Герасимюк. 

Євромайданівці звертаються до всіх рівнян, хто володіє будь-якими даними про людей, що зображені на фото, повідомити про це активістам наметового містечка або в групі «Євромайдан. Рівняни за ЄС», що у соціальній мережі «Фейсбук». 

Коментарі

IP 37.54.200.58- БОТ риг-аналів! :))))))))))))))

Сайт 'ВСЕ' репост ВО СВОБОДИ

правильно - знайти і накостилять, так як беркутня костиляла невинних студентів!!!!

Також серез активістів «УВ» можна побачити екс-голлову Млинівської РДА, колишнього нашоукраїнця та екс-єдиноцентриста (на фото шостий зліва) Сергія Тимчаюка (досьє читайте тут) . Варто зазначити, що пана Сергія пов’язують дружні і навіть родинні стосунки з іншим депутатом Рівнеради Сергієм Паладійчуком (досьє читайте тут). Кажуть останній доволі активно долучився до створення структур «УВ» на Рівненщині делегуючи до організації близьких до себе людей.

Судячи з інтер'єру, засідали рівненські активісти "Українського вибору" в боулінг-клубі "Тріумф", що на проспекті Миру в обласному центрі.

Главі Секретаріату Президента України
До мене, як до голови Рівненської облдержадміністрації, надходять скарги про поведінку керівника Регіональної приймальні Президента України в Рівненській області Михайла Бузинарського, що дискредитує Президента України Віктора Ющенка. Так, наприклад, надійшла скарга під підприємця Андрія Гладуна, чоловіка Лілії Кректун, яка працює головним консультантом Регіональної приймальні Президента України в Рівненській області, з проханням захистити його сім’ю від принижень і знущань М. Бузинарського (копія додається).
Окрім того, М.Бузинарський, зловживаючи службовим становищем, дозволяє собі одноосібно приймати рішення про нагородження від імені Президента України осіб, котрі під час президентської виборчої кампанії 2004 року грубо порушували Закон України «Про вибори Президента України», змушували підлеглих голосувати за В.Януковича (публікації в пресі до цього факту додаються). Зокрема, 22 грудня 2005 року під час нагородження директора Рівненської АЕС М.Фрідмана Почесною Грамотою Президента України М.Бузинарський дозволив собі вручити іменний годинник тому ж таки М.Фрідману від імені Президента України (касета відеозапису місцевого телеканалу додається).
Повна інформація про зловживання М. Бузинарського зберігається в управлінні МВС України в Рівненській області.
Прошу розглянути питання про відповідність перебування М.Бузинарського на посаді керівника Регіональної приймальні Президента України в Рівненській області.
З повагою, голова адміністрації

На Рівненщині за розбудову місцевих структур «Українського вибору» взявся Михайло Бузинарський (досьє читайте тут). Родом з Донецька, на Рівненщину він потрапив за часів керівництва областю покійного Василя Червонія. Тоді пан Михайло керував приймальною Президента в Рівненській області. Пізніше став соратником Віктора Матчука (досьє читайте тут) в обласній організації партії «Наша Україна». Тепер Бузинарський змінив помаранчевий табір на бойові ряди «Українського вибору».
Нещодавно в своєму Фейсбуці Михайло Бузинарський розмістив фото місцевої команди «УВ». Побіжно проаналізувавши склад команди можна зробити висновок, що до становлення проекту Медведчука на Рівненщині долучились дехто з місцевої політичної еліти. Так серед членів місцевих осередків «УВ» можна побачити Олега Буздугана (на фото другий зліва) зі Здолбунівщини, який є близьким до депутата Рівненської міської ради Тараса Максименка (досьє читайте тут). Цікаво, що пан Олег є членом партії партії «Фронт змін», яку колись очолював Тарас Максименко. Сам же Тарас Анатолійович вже давно має дружні стосунки й з Михайлом Бузинарським.

А далі, до кубла буздинарсько-медведчуківського мутно-тайожного вибору підійдуть справжні майданівці.Чекай, риго-анальний!!!!!!:)))))))))))))))))))

В чому суть двіжа? 

Вже розшукують...Ви чули?Взяли на себе права iщейок,судiв i катiв?Що далi?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.