Користувачі соцмереж пропонують «тролити» ДАІшників

На активну боротьбу з працівниками правоохоронних органів налаштовані користувачі соціальних мереж. Зокрема, українці пропонують розпочати акцію «Затроль ДАІшника» . Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» написав користувач під псевдонімом «Сержант Петренко». 

Він пропонує водіям розпочати активний «тролінг» працівників ДАІ. А саме, проїжджаючи повз ДАІшників навмисне зупинятися біля них і запитувати: «мені здалося, чи Ви махнули жежлом?», таким чином не даючи їм можливості «додатково підзаробити» на водіях, які вирішують питання на місці. 

Така пропозиція викликала обговорення у мережі. Вподобало акцію і чимало рівнян. 

Ключові слова: 

Коментарі

Аби ви були добросовісний громадядин то не писали б всіляку ....ню, а працювали б на благо держави.

То чому б їм взагалі від прав не відмовитись і від правил дорожнього руху в рамках втілення в життя гасла "Свободу не спинити!!!"
От де стільки придурків береться на світі.....

Якби вони добросовістно виконували, разом з судами, свої обов'язки то на вулиці на половину авто стало менше, і вулиці на громадських засадах були б прибрані!!!

"План по взяткам" буде справді складно виконувати, але і свої прямі функції - попереджувати ДТП, ловити синяків за кермом, також буде складно виконувати.
Якщо це придумав школяр з 9 класу - то нічого дивного, а якщо це вигадала доросла людина - то треба лікуватися, ну або в нього печія нижче спини

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.