Рівненські євромайданівці щедруватимуть заради життя молодого танцюриста

Рівненські євромайданівці щедруватимуть, таким чином продовживши збір коштів на лікування Тимофія Кисіля, - повідомила Вікторія Серветник з прес-служби Рівненського Євромайдану.

Нагадаємо що 9 січня євромайданівці колядуючи розпочали збір коштів на лікування юнака, який чотири місяці тому сповнений сил та великих планів на майбутнє, соліст Заслуженого ансамблю танцю України “Полісянка”, несподівано для всіх потрапив у лікарню. Відмовили нирки. Діагноз шокував: швидко прогресуючий гломерулонефроит, нефротичний синдром, хронічна ниркова недостатність IV ступеня, пролонгована гемодіалізом, вторинна гіпохромна анемія важкого ступеня. 

Тимофію лише 20 років. Він тільки почав ставати на ноги, закінчив коледж, пішов на роботу, вступив до Львівської політехніки на заочне відділення. Тимофія знають у Рівному ще як соліста Заслуженого ансамблю танцю України “Полісянка” при Міському будинку культури. Вже чотири місяці Тимофій перебуває на лікуванні у Рівненській обласній клінічній лікарні. Батьки та лікарі робили все можливе, щоб не допустити розвитку важкої недуги. Але нирки відмовили.

Початок 13 січня о 15:00, на Євромайдані.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.