Депутат Рівненської облради здав псевдомайданівців міліції

11 січня активісти Рівненської обласної організації Всеукраїнського об’єднання "Свобода" припинили діяльність псевдоволонтерів громадянської платформи "Майдан", котрі видаючи себе за представників ВО "Майдан" незаконно збирали персональні дані бажаючих допомогти Евромайдану.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному лжепредставники об’єднання Майдан обдурюють людей

Під виглядом соціологічного опитування представники громадянської платформи «Майдан» проводили агітаційну роботу по дискредитації ідей Майдану та здійснювали збір персональних даних у симпатиків цих ідей. На питання про те хто керує їх діяльністю в Україні та в м.Рівному зокрема вони відмовилися відповідати. З метою припинення провокації депутат Рівненської обласної ради від ВО «Свобода» Олексій Бучинський викликав наряд міліції. 

- Під виглядом таких громадських ініціятивних груп здійснюється спланована провокація: ці особи у незаконний спосіб, не пояснюючи основних засад закону України «Про інформацію» збирають у прихильників Майдану персональні дані, що вони збираються з ними робити надалі, псевдоволонтери пояснити не можуть, але ми здогадуємося, що ця база даних буде використана для тиску та репресій над політично активною частиною населення. Окрім того під час проведення соціологічного опитування вони проводять приховану ідеологічну роботу: людям намагаються насадити ідею про аполітичність Майдану та потребу відсторонення опозиційних лідерів. Особи, що здійснюють збір даних ніколи не з’являлися на акціях протесту чи віче на Евромайдані, вони не є активістами жодної із опозиційних політичних партій, але сьогодні вони збирають персональні дані, тому скоріше всього ці люди є проплаченими представниками провладних політичних сил. Свободівці будуть і надалі викривати діяльність таких псевдоактивістів і проводити роз’яснювальну роботу серед населення задля того, щоб захистити Майдан та його ідеї, - зазначив депутат Рівненської обласної ради від ВО «Свобода» Олексій Бучинський.

Коментарі

Олексій (не кажу прізвища, бо він не давав мені дозволу розголошувать його перцональні дані)- Герой! Слава Героям! Смерть ворогам!!!

А пікетування барлоги буздинарсько-медведчуківського вибору коли буде?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.