Рівненським військовим заколядували діти

До 55 бригади зв’язку оперативного командування "Північ"завітав з Різдвяною програмою музичний дитячий колектив Рівного. Щоб послухати колядки у виконанні маленьких артистів в клубі військової частини зібралось більше двох сотень військовослужбовців всіх категорій, від рядового до полковника.

Протягом виступу вихованці дитячого хору виконали більше трьох десятків колядок у різних стилях. Левову частку виступу склало виконання народних та класичних колядок саме Рівненського краю, також присутнім були представлені колядки інших регіонів.

За словами художнього керівника хорового колективудитячого хору "CREDO" Тетяни Мисьголовну мету візиту досягнуто! - Юні артистидолучили військових до святкування Різдва Христового за національними традиціями.

- Приємно, що такі заходи відбуваються з ініціативи командування бригади, цим військові показують, що вони виховують патріотів, справжніх захисників свого народу, - підкреслила Тетяна Мись.

Після завершення виступу військові влаштували для дітей екскурсію під час якої гості відвідали кімнату бойової слави, побачили озброєння і військову техніку, ознайомились з умовами проживання військовослужбовців.

Як зазначив командир бригади зв’язку полковник Сергій Патапов в рамках святкування Різдва залучення творчих колективів для проведення культурно-виховних заходів особового складу стало вже традиційним.

Завдяки маленьким артистам особовий склад отримав багато позитивних вражень, а також можливість трохи відпочити, - зауважив командир. Про це повідомляє офіцер прес-центра ОК "Північ" майор Віктор Шубец

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.