На Рівненщині вилучили 25 тисяч пляшок горілки

Днями співробітники ГУ Міндоходів у Рівненській області затримали на території Здолбунівського району автомобіль DAF, який перевозив понад 25 тисяч пляшок горілки.

Згідно наданих для перевірки документів автомобіль мав рухатися у місто Рівне, тоді як фактично він вже минув місце розвантаження в обласному центрі.

Детальне співставлення документів та вантажу виявило нові розбіжності. Назва горілки в супровідних документах не відповідала етикетці, а марки акцизного податку на пляшках не відповідали зазначеному на етикетках виробнику.

У зв’язку з викладеним алкогольні напої вилучені, за даним фактом розпочато  кримінальне провадження.

За мінімальними цінами вартість вилученої партії горілки перевищує 750 тисяч гривень. Незаконний обіг підакцизних товарів має негативний вплив на наповнення державного бюджету, а виготовлення їх з недоброякісної сировини може спричинити шкоду здоров’ю людини.

У зв’язку з чим законодавство України передбачає кримінальну відповідальність за незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів (стаття 204 Кримінального кодексу України). Про це повідомляє прес-служба ГУ Міндоходів у Рівненській області.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.