В усіх районних центрах Рівненщини запрацювали центри надання адмінпослуг

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Василя Берташа та  доручення його першого заступника Анатолія Юхименка, у всіх районних центрах Рівненщини та містах обласного підпорядкування запрацювали центри надання адміністративних послуг. 

Сьогодні в області їх діє вже 20. Там працює кваліфікований персонал, який спеціально підготували для роботи у таких центрах. Для зручності людей із особливими потребами кожен ЦНАП має кнопку виклику або пандус. Відтак, адміністративні послуги у повному обсязі можуть отримати усі жителі Рівненщини.

Аби не оббивати пороги багатьох кабінетів та інстанцій, в центрах надання адмінпослуг краяни можуть оформити документи для отримання пільг чи посвідчень, вирішити питання, що стосуються земельних відносин, будівництва. Крім того, у багатьох райцентрах ЦНАПи виконують деякі функції реєстраційних служб, управлінь соцзахисту населення та служб у справах дітей.

Перелік послуг у районах відрізняється, адже підхід до облаштування ЦНАПів скрізь індивідуальний. У кожному райцентрі визначали, з чим найчастіше звертаються громадяни, і таким чином полегшили їм процес оформлення відповідних  документів.

Загалом з часу відкриття центри надали 4690 адміністративних послуг, повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.