Завтра на Євромайдані відбудеться благодійний концерт

Завтра о 17:00 у  Рівному на Євромайдані відбудеться благодійний концерт, на підтримку Тимофію Кисілю який хворіє. На операцію потрібно 50 тисяч доларів, а також потрібна термінова діагностика, яка також потребує коштів.

Нагадаємо чотири місяці тому цей життєрадісний 20-річний юнак, сповнений сил та великих планів на майбутнє, соліст Заслуженого ансамблю танцю України “Полісянка”, несподівано для всіх потрапив у лікарню. Відмовили нирки.

Діагноз шокував: швидко прогресуючий гломерулонефроит, нефротичний синдром, хронічна ниркова недостатність IV ступеня, пролонгована гемодіалізом, вторинна гіпохромна анемія важкого ступеня. 

Тимофію лише 20 років. Він тільки почав ставати на ноги, закінчив коледж, пішов на роботу, вступив до Львівської політехніки на заочне відділення. Тимофія знають у Рівному ще як соліста Заслуженого ансамблю танцю України “Полісянка” при Міському будинку культури. 

Вже чотири місяці Тимофій перебуває на лікуванні у Рівненській обласній клінічній лікарні. Батьки та лікарі робили все можливе, щоб не допустити розвитку важкої недуги. Але нирки відмовили. 

Під час концерту волонтери будуть збирати на лікування матеріальну допомогу.

У концертній програмі візьмуть участь музичні виконавці в стилі "Реп", гурт "I can choose", біт-боксери, КВН команда "Збірна Ювілейного"

Також на відвідувачів чекають щедрівки та майстри вуличного мистецтва. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.