Чиїм помічником є син рівненського нардепа Валентина Королюка?

Коли публічна людина до того ж є сином відомого бізнесмена – варто слідкувати та підтримувати позитивний імідж. Такого принципу дотримується і син рівненського нардепа Валентина Королюка - Борис Королюк. Доказом цього може служити ситуація, яка виникла минулого тижня через публікацію на сайті "ВСЕ".

Під кінець 2013 року журналісти сайту "ВСЕ" підготували дайджест подій "Рівне-2013", які найбільше запам`яталися у році Змії. Кожній людині чи події редакція сайту присвоїла свою номінацію. До списку номінантів потрапило і ім’я Бориса Королюка титуловане, як "Мажор року – 2013". До слова, цей "титул" Борис Королюк отримав за активне висвітлення у соцмережах швидкісних характеристик своїх авто і переваг особливого ставлення працівників ДАІ до номерів на його машинах.

У самому ж, вище згаданому,  матеріалі редакція зазначила загальну інформацію, яка стосується життя Бориса і ні в якому разі не ображає його честі або ж гідності. Ось фрагмент із матеріалу:

- Високий красень захоплювався баскетболом, працював замість батька директором нічного клубу "Магнат", і навіть доріс до помічника народного депутатата... Валентина Королюка.

Проте  після публікації матеріалу на сайті, до журналіста сайту через соцмережу звернувся помічник народного депутата України Валентина Королюка Богдан Сологуб.

У своєму повідомлені помічник народного депутата зазначив, що "мажор року" не є помічником Валентина Королюка та попросив виправити це у статті. Після перевірки інформації редакція сайту виправила неточності.

Журналісту "ВСЕ" вдалось взяти інтерв`ю у Бориса Валентиновича та дізнатись інші цікаві факти. Про це читайте на сайті вже завтра. 

Коментарі

Він помічник Бориса Тарасюка, соратника Королюка по НРУ

"Ми маленькі мажори, нам тато все купує" (c) Вова зі Львова

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.