Рівнянам пропонують вбити хомка

На виїзді з Києва в Рівне розміщені білборди «вбити в собі хомка і повернути вкрадене».   Фото такого білборду на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» розмістив депутат Рівненської обласної ради Олег Хомич. Також він зазначив, що плакат розміщений на виїзді зі столиці в бік його рідного міста. За попередньою інформацією, таких плакатів із пропозицією «вбити хомка» вже є декілька. 

Як відомо, міський голова Рівного має прізвище Хомко. Наразі не відомо чи пов'язана ця реклама з політичною діяльністю Володимира Хомко. Також важко встановити чи не є ці білборди своєрідним політичним меседжем міському голові. 

Ключові слова: 

Коментарі

За цей матеріал можна подати до суду. Справа не у Хомку і ставленні до нього журналіста. Справа у тому, що на білборді написано слово "ХОМКА" написано з малої літери, чи всіма великими - дивлячись який шрифт. По-друге, ці білборди знаходяться у Київській області, і для місцевих мешканців не викликають жодних асоціацій із міським головою Рівного

Діям Хомича є просте пояснення. Від "Батьківщини" є кандидат на мера Кульчинська.

Хомич із жиру біситься, нехайбе краще б ті пару тисяч гривень, що дав за плакати хворим дітям перерахував... отожо вже горе політики

А депутат, той що Хомич, теж підходить під цей опис.
а плакат - фуфловий, як і мозок у того, хто це зробив
Добрими справами треба собі рейтинг піднімати, а не поливанням брудом конкурентів.
ганьба!

ви "недожурналюги". хто вам сказав, що вбити хомка пропонують рівнянам? мало в Україні "хомків". вам би тільки побрехати (погавкати).

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.