У Рівному визначать кращі рекламні «ляпи»

Конкурс  ляпів регіональної реклами «…А тепер – Горбатий!» оголошують аналітична група «Стратегіко» і Рівненська організація Української Асоціації Маркетингу. Взяти участь у конкурсі можуть всі поціновувачі реклами, які спіймали її творців на невдалій, недоречній чи неестетичній рекламі. 

Фото або відеоматеріали, які це підтверджують у довільному любительському форматі рівняни можуть надсилати на електронну адресу: office@strategico.com.ua.

За інформацією організаторів, метою конкурсу є підвищення естетичного та професійного рівня рекламістів, сприяння оздоровленню регіонального інформаційно-рекламного середовища та заохочення почуття гумору у споживачів рекламної продукції. 

Переможці конкурсу, тобто учасники, які надішлють відповідні фото- і відеоматеріали, 
отримають суспільне визнання в якості експерта з реклами, який має почуття гумору. А також будуть відзначені запрошеннями до участі в бізнес-конференції та призами від організаторів. Підведення підсумків конкурсу відбудеться під час бізнес-конференції «Стратегічні можливості 2014 року: «На коні чи під конем?», 30 січня. Проходитиме вона в конференц-залі Рівненського будинку вчених. 
 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.