Рівненським військовим роздали зброю

Комплекс заходів з нагоди початку нового навчального періоду в окремій бригаді зв’язку ОК «Північ» проведено у Збройних Силах України. Зокрема, сьогодні у Рівному відбувся урочистий мітинг, вручення зброї та закріплення військової техніки за воїнами-зв’язківцями.

Початок нового навчального року розпочався шикуванням особового складу та виносом бойового прапора військової частини з музичним супроводом військового оркестру.Мітинг, у якому взяли участь більше двох сотень зв’язківців, відбувся під керівництвом начальника військ зв’язку – начальника управління зв’язку оперативного командування «Північ» полковника Сергія Капшука за участю командира окремої бригади зв’язку полковника Сергія Патапова.

У рамках початку навчального року в Збройних Силах України особовому складу окремої бригади було визначено завдання на 2014 рік, вручено зброю та закріплено військову техніку.

Варто зазначити, що протягом більше двох місяців підготовчого періоду у військовій частині було удосконалено навчально-матеріальну базу, перевірено готовність пунктів управління, місць несення чергової служби, проведено ряд занять з вивчення керівних документів та вимог заходів безпеки під час організації бойової підготовки та повсякденної життєдіяльності у Збройних Силах України. Про це повідомив офіцер прес-центру ОК «Північ» майор Віктор Шубец.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.