Мер Рівного не бачив білбордів «вбий хомка»

Милий хом’ячок із білбордів, що розміщені на виїзді з Києва в напрямку Рівного пропонує «вбити в собі Хомка і повернути вкрадене». Таке фото на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» розмістив депутат Рівненської обласної ради Олег Хомич. 

Також він зазначив, що плакат розміщений на виїзді зі столиці в бік його рідного міста. За попередньою інформацією, таких плакатів із пропозицією «вбити хомка» вже є декілька. 

Як відомо, міський голова Рівного має прізвище Хомко. Наразі не відомо чи повязана ця реклама з політичною діяльність Володимира Хомко. Також важко всановити чи не є ці білдорди своєрідним політичним меседжем міському голові. 

Журналіст сайту «ВСЕ» вирішила поцікавитися у міського голови Рівного Володимира Хомка чи не сприймає він такий плакат на свою адресу та як до цього ставиться. На це Володимир Хомко відповів наступне:

«Поняття не маю. Де ви таке бачили? Ви, що підозрюєте, що це я розмістив?», - обурився Володимир Хомко і кинув слухавку. 

Ключові слова: 

Коментарі

А Хомич депутат від якої партії? Від Батьківщини, він член партії Батьківщина, партії що сврїм мером ставить Кульчинську.

Ви мабудь з іншої галактики. Що за видумка "Батьківщина мочить Хомка". І для цього в Києві розмістила рекламу. Хомич піариться, його бізнес без влади загнеться, достатньо однієї ретельної перевірки щодо походження палива та його якості на заправках ОЛАС.

Якщо "Батьківщина" мочить Хомка то в них буде свій кандидат, Галка -комсомолка. Думаю що це спец-операція Губанова.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.