Рівненський нардеп засудив Гриценка через Майдан

Останні події, що відбувалися на Євромайдані та коментарі політика Анатолія Гриценка щодо зменшення кількості людей у наметовому містечку не залишили осторонь нардепа від Рівненщини Юрія Вознюка. Позицію з цього приводу він написав на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

Зокрема, Юрій Вознюк зазначив наступне:

«Прокоментую останні події, які відбуваються на Євромайдані та один з останніх дописів у ФБ досвідченого політика А. Гриценка. 

На мою думку, період часу з 20.12.2013р. (останній пленарний день року) по 14.01.2014р. (перший пленарний день року та закінчення основних новорічно-різдвяних свят) – найважчий, з моменту встановлення Євромайдану. Чесно кажучи, дуже переживав за цей проміжок часу. 

Існувало багато факторів, які могли б спонукати людей розійтись та зневіритись, адже було зрозуміло, що в цей період вллада не виконає жодної вимоги Майдану, причина банальна – новорічні канікули, крім того, самі люди могли «повестись» на свята і пороз’їжджатись. 

Звичайно, що я проводив розмови з людьми, пояснював ситуацію та особливості цього часу. І ви не уявляєте як було приємно, що люди реагували наступним чином: «Все ОК, не переживайте, ми тут до кінця, не зважаючи ні на що, ми не стоїмо тут для когось – ми стоїмо тут за себе та майбутнє нашої держави!». Це ті хто живуть у мене в наметі. Їхня кількість увесь цей час була незмінною – 25-30 людей. Це в середньому. 

У наметі: комендант, його два заступники, троє відповідальних за кухню, двоє за трансформатор, двоє за «буржуйку», шість чоловік охорони та 10-12 чоловік, які кожну ніч ходять чергувати на барикади. Крім них, постійно мігруючих (живуть одні сутки) близько десяти чоловік. Я вже не кажу про гостей, що просто приходять погрітись, перекусити та випити гарячого чаю або кави. 

Що стосується загонів «Самооборони» майдану, то тут навіть і агітувати не потрібно, вони самі кого завгодно проагітують. Так от їх постійно 10 сотень, в кожній з них є командир – сотник. Вони цілодобово на Майдані. Величезна кількість наметів, в яких кожну ніч перебуває від двох до тридцяти осіб. КМДА, Профспілки… За скромними підрахунками, на Євромайдані, в різних його куточках, кожну ніч перебуває 5-10 тис. людей. І це вночі...

І тут з гірськолижного курорту приїхав А. Гриценко… У найскрутніший період для Майдану його не було 7 днів. Він досвідчений політик, розумний, професіонал своєї справи. Саме таким до снаги бути справжнім провокатором в політичному середовищі, що у нього не без успіху виходить. Позавчора Гриценко написав: 

«Повернувся з нічного Майдану. Майдан живе! Людей, правда, помітно меншає. Біля сцени 40-70, загалом до 100 осіб уночі. Решта відпочивають у наметах і будівлях. Половина наметів за межами барикад, що на Хрещатику - пустують вже кілька тижнів поспіль, я їх давно пропонував згорнути, але Рада Майдану ніяк не прийме рішення. Помітно, що люди стомилися, хоча налаштовані досить рішуче. З учорашнього Віче найбільше запам'ятали оголошений Яценюком ультиматум Януковичу і анонсований похід на Банкову 22 січня. Люди готові допомогти Арсенію Петровичу пробитися до кабінету Президента, аби змусити його виконувати "закон про амністію". Я не став їх розхолоджувати, але сам не впевнений, що Яценюк поведе колону на Банкову, як пообіцяв, через 10 днів. Хоча б тому, що 22 січня - свято, День Соборності, тож кабінет Януковича напевно буде пустим...» 

Проаналізуємо, що ж найбільше закарбовується з цього напису: 

1. «40, 70, 100 осіб» (можливо, дійсно, їх було чоловік 200-300, але чому не написано в кількісному виразі число людей на барикадах, в Профспілках, в КМДА та хоча б в найбільших наметах. Біля сцени (особливо вночі) – це не весь Майдан, це 2-3% від усіх перебуваючих).

2. «Людей помітно меншає» (якщо зрівнювати з днем, особливо неділями, то так - їх менше. Але якщо порівнювати з буденними ночами… - то це відверта брехня або незнання ситуації) 

3. Намети пустують (а Ви зайдіть у мій намет «РІВНЕНЩИНА» і я не думаю, що він якийсь особливий). 

4. Я пропонував, але ніяк не приймуть рішення (вираз «справжнього» командного гравця).

5. Люди стомилися (Ну ясно ж, що сил не набираються – це ж не курорт. Але фраза істинно провокативна). 

6. Спробував, вкотре, скомпрометувати А.Яценюка, хоча людей не хотів розхолоджувати. 

 У рибалок є термін – троллінг. В політиці також. За своєю суттю абсолютно різні речі. Не знаю чи захоплюється Анатолій Степанович рибацьким троллінгом, але політичний дуже полюбляє). Ну як же ж так?! На протязі усього року він постійно підриває авторитет опозиції. Ті,хто хоч трішки розуміється в політтехнологіях мене зрозуміє. Він як хороший футболіст, який має непоганий удар, дриблінг, пас – виходить на поле і починає грати сам за себе. 

Причини можуть бути дві: 

1. Нарцис; 

2. Набагато гірше ніж перше – його попросила команда суперниця. Чим довше такий футболіст перебуває на полі, тим складніше буде виграти поєдинок. Краще його замінити, можливо менш досвідченим, але командним гравцем. 

Людина, партія якої, перед парламентськими виборами мала рейтинг в межах 1-1,5%, зайшла в об’єднану опозицію під №3! Склала присягу (а для військового - це більше ніж закон), що у разі виходу із фракції – положить мандат. Сьогодні Анатолій Степанович написав таку заяву… Чекаємо справжнього вчинку військового.»

Коментарі

А Вас у Тверезій Україні ще й вчать депутатам свічки тримати?

А чого ж ви такі розумні коментатори у Вознюка на сторінці не коментуєте? Бо прізвища ваші бідолашні там зявляться?

Що до статті , то це йому допомогала його коханка написати такою довгою.

А де вознючок був увесь час - на курорті тепленькому грівся...наср..ть йому на людей. Аби лиш пропіаритись.

брехун и крадун.Пусть лучше розкажит как крал землю возле Метро

Така непотріб "ЯЦЕНЮКОВСЬКА" нічого іньшого сказати немогла. Юліних людей ЯЦЕНЮКОВСЬКІ прихвостні гонять скрізь а саму Юлю тримають руками Януковича в тюрмі. Гриценко молодець. Бажаю йому не мовчати про цих опозиційних ЯНИЧАР.

Про краткость сестра таланта цей Возняк не чув?

О чем пишет этот сутенер?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.