Рівненських держслужбовців відправляють на Антимайдан

"Бюджетників" Рівненщини знову "доставлятимуть" на антимайдан у Київ.  Як повідомили у прес-службі Рівненської обласної партійної організації "УДАР", облдержадміністрація відновила цей процес.

- Зокрема, сьогодні та завтра з Володимирця буде відправлятися по одному автобусу з працівниками Володимирецької районної адміністрації та бюджетниками м. Кузнецовська. Відправка о 22:00 в центрі Володимирця біля "Рікоса". Показово, що працівники бюджетних установ у свій робочий час перебуватимуть не на робочому місці, а братимуть участь у мітингу. Як на мене, це порушення чинного законодавства, - зазначив прес-секретар Рівненського "УДАРу" Сергій Мініч.- Принагідно, від імені обласної організації УДАР звертаюсь до усіх співробітників бюджетних установ із закликом не брати участі у подібних заходах. Нагадую, що жоден чиновник, керівник бюджетної установи не може примушувати вас брати участь в подібних мітингах. Це ваше особисте право! Якщо ж хтось із керівників все ж намагається вас примусити поїхати на мітинг, фіксуйте ці спроби будь-яким доступним для вас способом.

Коментарі

Я не погоджуюся щодо однобокості. Ніхто не каже, що відстоювати свої переконання погано. Без проблем, якщо ти переконаний регіонал, і впевнений що студентів побили правильно, то будь-ласка ВІЗЬМИ ВІДПУСТКУ ЗА ВЛАСНИЙ РАХУНОК і їдь на антимайдан. А так чиновники їдуть у робочий час. Коли їм нараховується зарплатня з бюджету, а отже з кишень платників податків...

Хоча я особисто переконаний, що таких, ідейних регіоналів, в нас на Рівненщині знайдеться небагато. А тому думаю, що більшість працівників бюджетної сфери їдуть на антимайдан під примусом, згідно рознарядки яка приходить "зверху"...

Если есть мнение - его уважают. А если оно изначально отсутствует то и уважать нечего :). Пускай едут - пускай видят кому служат и за 1500 грн с месяц продали душу. А ты уважаемый писака без имени поедь - посмотри, а потом высказывай своё "ценное" мнение.

как-то однобоко мыслим. Если наш, то разведчик. если не наш то шпион. Если на майдан то по зову сердца. Если нет, то только за деньги или под большим страхом. Майдан или антимайдан - это всё одна политтехнология. Давайте уважать любые мнения.

Глупый пингвин робко прячет тело жирное в квартире ! Так , что п..дуйте Януковича ради милосердного мёзнуть!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.