Рівненський нардеп: Якщо вимоги Майдану не виконають - Парламент буде заблокований

За словами народного депутата, голову Рівненської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Віталія Чугуннікова, ще до початку сьогодніщнього засідання Верховної Ради представники опозиції чітко сформулювали умови, за якими Верховна Рада зможе працювати в звичному режимі. Ці умови продиктовані реаліями сьогодення й були задекларовані у резолюціях Євромайдану, повідомила прес-служба нардепа.

– Ми вимагаємо негайної відставки і притягнення до відповідальності міністра Захарченка. "Беркут", як каральний спецпідрозділ, не має права на існування. І повинен бути розформований. На його місці має бути створений підрозділ, який охоронятиме громадян від особливо небезпечних злочинців, а не злочинців у владі від громадян, - пояснює Віталій Чугунніков.

Окремо він наголосив, що, оскільки, прокуратура не розслідує всі діяння Беркуту і тих, хто віддавав злочинні накази, опозиція вимагає негайно створити Тимчасову слідчу комісію, яка розслідує всі резонансні факти свавілля. Чугунніков наголосив, що депутати Партії регіонів теж мають бути у цьому зацікавлені. Інакше вони - співучасники злочинів.

Ще однією вимогою, яку висуває опозиція задля розблокування роботи Парламенту є негайний звіт Генпрокурора Пшонки. Генпрокурор має пояснити, чому не виконується закон про припинення переслідувань учасників мирних акцій. Кожен із затриманих активістів має бути відпущений, кожне провадження – закрите, а активісти не повинні вважатися судимими.

– Якщо наші вимоги виконані так і не будуть, Верховна Рада не працюватиме у звичному режимі. Бо цей парламент сьогодні працює тільки так, як потрібно владі Януковича і як вона скаже. А так не буде!, - наголосив Віталій Чугунніков.

Нагадаємо, сьогодні у вівторок 14 січня, розпочала свою роботу перша в 2014 році сесія Верховної Ради України. І, як очікувалося, опозиція заблокувала трибуну і президію Парламенту та не дозволила спікеру Ради провести засідання.

 

Коментарі

Для Піар: це геніально. Якщо на сайті зявляються новини, то це не людина працює, чи його прес-служба :) а сайт піарить...

Сайт ВСЕ піарить Чугуннікова????? Відколи це?

Пане Читач, ви якось визначтесь, чи опозиція "Як терористи. Якщо не по нашому то всіх взірвемо.", чи "опозиції зроблять маленьку поступку і та буде скакати, радуватися і кричати що перемогла"...

Як терористи. Якщо не по нашому то всіх взірвемо. МАЄТЬСЯ НА УВАЗІ УКРАЇНУ. Буде як завжди . Вступлять в переговори, зі ста вимог виконають одну , міліція переконає терористів здатися. Нашій опозиції зроблять маленьку поступку і та буде скакати, радуватися і кричати що перемогла.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.