У ДТП на Рівненщині загинуло 105 людей

411 дорожньо-транспортних пригод, в яких потерпіли громадяни, зареєстровано працівниками Державтоінспекції на території області за 2013 рік, у яких 105 осіб загинуло та 484 отримали поранення різного ступеню важкості.

Завдяки ефективним профілактичним заходам, які вживалися працівниками Державтоінспекції, кількість ДТП у порівнянні з минулим роком вдалося дещо зменшити. Крім цього, у даних дорожньо-транспортних пригодах суттєво зменшилася кількість загиблих громадян на 27%, але спостерігається незначний ріст у кількості травмованих осіб.

Незважаючи на загальне зниження кількості ДТП, деякі водії продовжують грубо порушувати вимоги Правил дорожнього руху, тим самим створюють реальну загрозу не тільки для себе, а й іншим учасникам дорожнього руху.

- Як свідчить аналіз, однією із основних причин скоєння дорожньо-транспортних пригод у 2013 році є недотримання безпечної швидкості руху водіями транспортних засобів. 46,2% від усіх зареєстрованих ДТП скоєно саме з цієї причини. Це порушення домінує, оскільки стало причиною 190 дорожньо-транспортних пригод. Виїзд транспортних засобів на смугу зустрічного руху стало причиною 50 дорожньо-транспортних пригод, у яких потерпіли люди. 53 випадки, коли водії порушили правила маневрування, призвели до ДТП.

Порушення правил дорожнього руху пішоходами, а саме неочікуваний, раптовий вихід людини на дорогу, перехід проїзної частини у невстановленому місці призвело до 75 ДТП, 15 дорожньо-транспортних пригод, в яких постраждали громадяни, сталися з вини нетверезих водіїв. Визначено, що в більшості ДТП порушниками є люди віком від 20 до 30 років,- розповів начальник ВДАІ УМВС України в Рівненській області Олександр Семенюк.

Особлива категорія учасників дорожнього руху – це діти. Завдяки проведеній профілактичній роботі працівниками ДАІ, батьками та вчителями, в 2013-му році вдалося суттєво зменшити кількість ДТП за участю неповнолітніх в порівнянні з минулим роком.

Основний показник роботи Державтоінспекції – це профілактика аварійності, недопущення дорожньо-транспортних пригод та виявлення грубих порушень Правил дорожнього руху. Протягом 2013 року працівники ДАІ Рівненщини виявили та склали понад 36,5 тисяч адміністративних протоколів, зокрема затримали  майже п’ять тисяч водіїв, які керували транспортними засобами в стані сп’яніння.

Окрім цього, на території Рівненської області протягом 2013 року було скоєно 67 незаконних заволодінь транспортними засобами, з яких 54 вдалося розшукати та повернути власникам, - повідомляє прес-служба ВДАІ УМВС в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.