На Рівненщині до 200-річчя Кобзаря обіцяють відремонтувати дороги

Віртуальні подорожі, туристичні проекти, вечори романсів, флеш-моби, поетичні марафони, презентація небачених вишивок та інші оригінальні дійства та акції для дітей і молоді, - так на Рівненщині відзначатимуть 200-річчя з дня народження Великого Кобзаря. Підготовку до ювілею в районах Рівненщини розпочали ще торік, - повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Так, невдовзі в навчальних закладах області стартує тематична естафета. Тим часом, рівненські школярі стали учасниками творчих конкурсів, присвячених Тарасові Шевченку. Крім того, до дня народження генія, яке цьогоріч відзначатимуть на державному рівні, в тих районах Рівненщини, де побував видатний поет, хочуть розробити туристичні маршрути та відремонтувати дороги, аби залучити у ці місця якомога більше мандрівників. До святкування долучаться і культурно-дозвіллєві комлекси чи не усіх населених пунктів. Місцеві творчі колективи готують вечори з виставами, віршами, а також піснями та романсами на слова Тараса Шевченка.

Основні шевченківські заходи традиційно відбудуться безпосередньо 9 березня, у день народження генія. Тим часом кожен район готує і свої "родзинки", якими планує виділитись, запам’ятатись і дати поштовх до відкриття Шевченка підростаючому поколінню.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.