У голови Рівненської облради третього заступника не буде

Голова Рівненської обласної ради Юрій Кічатий не хоче мати третього заступника, який представлятиме депутатську групу «Рівненщина». Він аргументував це тим, що не вбачає такої потреби. 

- За законом у голови обласної ради може бути 2 заступника.  Можна внести пропозицію проголосувати і за п’ятого заступника, але напрошується просте запитання – а для чого це? Тим більше, що депутатська група «Рівненщина» представлена в облраді головою бюджетної комісії Олексієм Кособуцьким, це теж досить відповідальна посада. Також серед представників групи ще два голови депутатських комісій – Валентин Крока (комісія з питань місцевого самоврядування) і Григорій Мініч (комісія з питань економіки та комунальної власності). Це достатньо для цієї групи із 12 депутатів. Тому я не підтримую пропозиції про включення ще одного заступника, і його не буде. Адже згідно із законом, тільки голова обласної ради наділений повноваженнями вносити на розгляд сесії пропозицію щодо своїх заступників. Я, як голова обласної ради, не вноситиму ніякої кандидатури на розгляд сесії ні стосовно заміни своїх заступників, ані введення нових тому що вважаю це недоцільним. Я працюю зі своїми заступниками вже більше 3 років і як показує досвід, ми справляємося зі своєю роботою. І придумувати чим буде займатися ще один заступник я не буду. Можливо, коли мене переоберуть хтось інший захоче собі ще одного заступника, але поки я голова Рівненської облради і поки це рівень лише моєї компетенції, цього не буде однозначно.

Нагадаємо, пропозицію щодо включення до керівництва обласної ради представника з депутатської групи «Рівненщина» шляхом переобрання заступника голови обласної ради внесли представники цієї групи. Відбулося це під час першого пленарного засідання 21 сесії облради 20 грудня 2013 року.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.