На Рівненщині буде новий керівник обласної міліції

Міліція Рівненщини отримає нового керівника. Ймовірно, його представлять вже завтра, 16 січня, однак, хто займе цю посаду наразі не відомо.

У свою чергу, начальник СЗГ УМВС України в Рівненській області Тамара Лисенко підтвердила інформацію про відставку головного міліціонера Рівненщини, генерала Василя Лазутка.

За словами Тамари Лисенко, наразі не відомо чи Василь Лазутко йде на пенсію чи переводиться на інше місце роботи.

- Офіційного наказу з цього приводу ще не має, тому нічого сказати не можу. Також немає інформації щодо того, хто буде новим начальником УМВС України в Рівненській області. Ймовірно, особовому складу його представлять вже завтра, - зазначила Тамара Лисенко. 

Нагадаємо, минуло тижня була інформація, що начальник УМВС України в Рівненській області 55-річний генерал-майор Василь Лазутко написав рапорт міністру МВС України Віталію Захарченку з проханням звільнити його з посади, бо йде на заслужений відпочинок.

За іншою чуткою, головного міліціонера Рівненщини мають перевести на роботу в іншу область. Навіть називають прізвище нового керівника рівненських міліціонерів. Ним, нібито, може стати Дмитро Лазарєв, перший заступник начальника Головного Управління боротьби з організованою злочинністю МВС України, якому у травні цього року виповниться 46 років.

Коментарі

Аватара - ДАВАЙДОСВІДАНЬЯ ахахаахаха

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.