Рівненський нардеп: "Прислужники режиму будуть покарані"

Прислужники режиму відповідатимуть за свої злочини. В цьому переконаний голова Рівненської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" народний депутат України Віталій Чугунніков. За словами нардепа режим Януковича впаде раніше, ніж багато хто сподівається, і тоді усім потенційним виконавцям злочинних наказів та тим, хто їх віддає чи покриває їх виконання, доведеться відповідати перед законом.

За словами Віталія Чугуннікова, останні події в країні свідчать про відмову режиму Януковича виконувати навіть ті мінімальні умови, які мали б зробити можливим проведення переговорів щодо виходу із політичної кризи. Зокрема, влада так і не спромоглася знайти і покарати винних у жорстокому побитті людей на акціях протесту та поза ними, продовжує толерувати терор і залякування активістів, фабрикує справи проти них. Навіть більше, зростає кількість провокацій проти мирних протестувальників за участі або під прикриттям представників силових структур, як це було, наприклад, у Харкові. Міліція і тітушки діють разом. А закон про амністію, що був ухвалений Прламентом та підписаний Президентом, фактично не виконується. Усе це, за словами народного депутата Чугуннікова, свідчить по відсутність у режиму Януковича політичної волі для цивілізованого варіанту виходу із системної кризи, до якої він призвів країну за майже чотири роки свого правління.

- Ми вимагаємо від усіх органів державної влади — від керівників силових структур до президента – припинити тиск і переслідування громадських активістів, покласти край безкарному терору проти них, забезпечити виконання закону про припинення переслідувань учасників масових акцій. Режим Януковича впаде раніше, ніж багато хто сподівається. Тож ми закликаємо усіх потенційних виконавців злочинних наказів та тих, хто їх віддає чи покриває їх виконання, пам'ятати про невідворотність покарання за злочини незалежно від того, що зараз їм обіцяють їх господарі, - наголосив Віталій Чугунніков.

Він підкреслив, що для того, аби наблизити цей час, "УДАР" починає кампанію за проведення дострокових виборів президента уже протягом нинішнього 2014 року, - повідомляє прес-служба Рівненської обласної партійної організації "УДАР".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.