Сенат США може запровадити санкції до Януковича у випадку повторного застосування сили

У ці хвилини триває слухання в Комітеті із закордонних справ Сенату США щодо ситуації в Україні. Наразі, як пише на своїй сторінці у «Фейсбуці» журналіст Сергій Лещенко відбуваються виступи сторін. 

Зокрема, як зазначив Сергій Лещенко у своєму повідомленні, сенатор Менендез на слуханнях щодо України запитав про санкції проти українського керівництва включно з Януковичем. Нуланд відповіла, що «всі інструменти впливу американського уряду на столі, включно з цим (санкціями)».

За декілька хвилин, як повідомив Сергій Лещенко, сенатор ще раз поцікавився щодо можливості застосування санкцій до українського керівництва.

«Сенатор МакКейн лютує на слуханнях щодо України, згадує про сина Януковича, «який є стоматологом і живе в палаці за сотні мільйонів доларів». Питає ще раз про санкції. Заступник держсекретаря Нуланд знову підтверджує, що санкції - один з інструментів, який США мають для українського керівництва, які будуть задіяні в разі повторного застосування сили», - пише Сергій Лещенко.

Також під час слухання «випливають» цікаві факти. Зокрема, Сергій Лещенко написав, що Бжезинський виступаючи перед міжнародним комітетом Сенату сказав, що «в оточенні Януковича є олігархи, які зацікавлені в діалозі з опозицією», бо не хочуть поглинання Росією. Проте не назвав їх прізищ. Також Бжезинський прямо закликав до єдиного кандидата від опозиції. І сказав, що вони не повинні балотуватися один проти іншого. 

Нагадаємо, від української сторони у залі Сенату присутній екс-міністр закордонних справ, народний депутат Борис Тарасюк та народний депутат від Рівного Олег Осуховський.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.