Рівненський нардеп закликав до максимальної мобілізації сил на Майдан

Інформація про можливий штурм Майдану в Києві зібрала небайдужих українців на його  захист. І хоча ця ніч пройшла спокійно, народний депутат України від Рівненщини Юрій Вознюк закликав до максимальної мобілізації. Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

Зокрема, на думку Юрія Вознюка, зараз наступає кульмінаційний момент і тому максимально потрібно мобілізувати сили на Євромайдан.

«Не спроста ця вся інформація про штурм Майдану. Так чи інакше, але, на мою думку, наступає кульмінаційний момент. Тому зараз кожен поважаючий себе чоловік має кілька ночей тут побути. Обов'язково! Прохання до усіх - максимальна мобілізація! Можливо, сьогодні - це просто перевірка нас усіх, і якщо нас буде мало, завтра-післязавтра може статись непоправиме. Тому усі на Євромайдан!», - зазначив нардеп. 

Ключові слова: 

Коментарі

Розводити "Кайдашеву сім'ю" тоді ,коли Захарченко відмінив проанонсований візит до Рівного,як мінімум-не розумно!!!! Собачитися з ХОРОШИМИ і ПАТРІОТИЧНИМИ журналістами- не час!!!! Пора подорослішати Юрко,моя мама за тебе проголосувала,не розчаровуй ЇЇ!!!!

Не вірю,що цей пудель не буде нічого писати про Вознюка. Будучи людиною слова, йому б прийшлося звільнитися з роботи.

Вибачте Юрію Володимировичу, як бачите мої колеги маюють іншу думку і я не вправі їм диктувати. Впринципі інформація до якої у вас є претензії, написана моєю колегою, але я вважав за  потрібне вступитись за неї. Однак моя обіцянка в силі, щодо моєї роботи, як журналіста - я про вас писатиму тільки в тих випадках, коли інакше не можливо буде передати суспільно важливу інформацію. Шасти вам. Пам'ятайте, що Україна у нас одна і ми маємо гуртуватись задля її порятунку і захисту. Навіть тоді, коли в душі є якісь особисті образиі претензії. З цими дрібницями ми матимемо можливість розібратись у мирний час. А зараз - Україна понад усе!

Що знову? Особисто я ні з ким не ворогую і забувати нікого не буду. Інформація є інформацією, а емоції - це для особитих розмов. 

У всьому шукаєте підвох. Але воля ваша - прийнято! Щодо коментарів, то всі айпі адреси у нас відкриті, шукайте своїх коментаторів по них і в іншому місці.

Мобілізація дуже потрібна. Але не це ви хотіли передати, коли опублікОвували мій пост. Та зараз не про те. Аналізуючи усе те, що ви і як про мене пишете, крім того, читаючи коментарі під цими матеріалами до яких ви також причетні, у мене прохання: забудьте про існування Вознюка. Оскільки протиправними діями я не займаюсь - забудьте назавжди. Якщо ваш попередній пост не голослівний, буду, хоч за це, дуже вдячний.

Журналіти теж інколи сплять. До речі, з усіх рівненських нардепів, тільки двоє мають постійні претензії до роботи журналітів "ВСЕ": ви і Микола Сорока. То як з відповіддю на моє питання?

А що, мобілізація вже не треба? Ми зранку ще й це написали "Столичний Євромайдан: ніч пройшла тривожно - чекають штурму". Щодо Вас, то якщо дратує, що наш сайт розповсюджує інформацію з вашого "Фейсбук" то просто скажіть і я та мої колеги назавжди забудемо про існування народного депутата України Юрія Вознюка. Щоправда це тільки до моменту, доки не буде якихось протиправних дій з Вашого боку. Але тоді Ви, шановний, знову волатимете про те, що сайт "ВСЕ" вас ціленаправлено мочить. Юрію Володимировичу, може нарешті пора закопати сокиру війни?

А скопіювали мій пост через 14 хв. після того як я його написав)). Ви що не вивішуєте новини цілодобово? )))

Інформація мною була подана о 12 годині ночі. І ви це прекрасно знаєте. Про спокійну ніч тоді ще ніхто не знав. Ви ж її подаєте, наче я написав зранку. Не знаєте чому?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.