Мер Рівного призначив нового керівника міських парків

Із вчорашнього дня, 15 січня, у Державно-комунальному підприємстві "Міське об’єднання парків культури та відпочинку м.Рівного" новий директор - екс-художній керівник Рівненського МПК "Текстильник" Руслан Алексіюк. Нове призначення набуло чинності вчора, з моменту підписання розпорядження міським головою Рівного Володимиром Хомком.

За словами Руслана Алексіюка, в кінці минулого тижня його запросила до себе на зустріч заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська і запропонувала посаду директора міського парку культури:

- Після зустрічі із Галиною Кульчинською я декілька днів подумав над пропозицією, порадився із дружиною, колегами, друзями. А в понеділок, 13 січня вдруге зустрівся із Галиною Григорівною , після чого я написав заяву і дав згоду, - розповів сайту "ВСЕ" Руслан Алексіюк.

На запитання журналіста, для чого йому це потрібно, Руслан Алексіюк відповів лаконічно:

- Колись мені мій тато сказав просту, але мудру річ: "Краще шкодувати про те, що ти зробив, аніж про те, що не спробував". Відверто кажучи, за всю свою кар`єру я мав бав багато посад: був начальником відділу і директором центру естетичного виховання при університеті, але такого, щоб я очолював відокремлену якусь частину-підрозділ ще не було. В принципі я ще не відчуваю себе такою старою людиною, щоб сказати, що я все знаю і мені немає чому вчитися. Тому ця посада - це новий життєвий досвід, - підсумував новий директор міського парку культури Руслан Алексіюк.

Офіційне представлення Руслана Алексіюка у статусі нового директора Державно-комунальному підприємстві "Міське об’єднання парків культури та відпочинку м.Рівного" відбудеться сьогодні, 16 січня о 14:00 у адмінкорпусі парку культури Рівного.

Коментарі

Вітаю з призначенням! Не тільки Руслана, але й усіх Рівнян! Адже він, як показує практика, людина порядна.
Удачі...

Льоша...Льоша...Коли ти нарешті почнеш нормально заробляти...Можливо і собі побудуєш будинок...та все ж ні, оскільки ти в три зміни працювати не будеш)))

Правильно Рома,братову команду потрібно підтримувати!:))))))))))))))))))

Руслан! Успіху тобі на новій посаді!

Маєш стару інфу-вже добудований. Хіба що шкіряні меблі ще потрібно купити для умеблювання....

Хороший чоловік, але проти Тараса він не піде і робитиме, що скажуть. Йому треба будинок добудувати. Він і так працює в три зміни на всіх яких може роботах...

1)Вигнати ЛІОН 2) Відремонтувати пізанський постамент бюста Шевченка3)Вичистити кадри матраса.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.