Рівненських студентів відпустили з пар через відсутність бюджету?

Студентів Рівненського економіко-технологічного коледжу при НУВГП 15 січня відпустили з пар. Про це сайту "ВСЕ" повідомив батько однієї із студенток навчального закладу. Проте в коледжі цю інформацію спростовують і кажуть, що навчання проходить згідно із розкладом.

За словами батька однієї із студенток, вчора його доньку відпустили з пар, пояснивши це тим, що опозиція заблокувала Раду і закладу немає чим платити за опалення та зарплати викладачам.

- Вчора мою дитину, яка вчиться у рівненському текстильному технікумі, відпустили додому із занять. За словами доньки, їм сказали, що бюджет не прийнятий, бо опозиція Раду заблокувала. Тому тепер немає чим платити за опалення і зарплату викладачам. Я щось не розумію, що це робиться. Навіщо дітям це все розповідати? Моя дитина політикою геть не цікавиться і слів ніколи не вживає таких як «бюджет» чи «опозиція». То навіщо їм це розказують? І чого дітей не вчать? – обурюється батько дівчини.

У пошуках відповідей на ці запитання, журналіст сайту "ВСЕ" звернулась за коментарем у навчальний заклад. На жаль, з керівником Рівненського економіко-технологічного коледжу при НУВГП нам поспілкуватися не вдалося через його зайнятість. Проте секретар-діловод закладу Інна Васечко запевнила, що пар ніхто не відміняв і навчальний процес відбувається згідно із розкладом.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.