Рівненську міліцію очолив полковник з Харкова

Заступник Міністра внутрішніх справ України, керівник апарату Сергій Лекарь представив особовому складу нового начальника УМВС України в Рівненській області. Ним став полковник міліції Дмитро Лазарєв, який до цього обіймав посаду першого заступника начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України, - повідомили з СЗГ УМВС України
в Рівненській області. 

Під час заходів Сергій Лекарь подякував Василю Лазутку за добре налагоджену роботу міліції Рівненщини:
— Враховуючи вклад керівника УМВС, Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко прийняв рішення про відзначення генерал-майора міліції Лазутка Василя Івановича.
В офіційних заходах взяли участь голова Рівненської ОДА Василь Берташ, голова обласної ради Юрій Кічатий і керівники правоохоронних структур.

Звертаючись до особового складу заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Лекарь зазначив, що основні завдання міліції — це в першу чергу зміцнення громадської безпеки, дотримання прав громадян, покращення роботи дільничних інспекторів міліції, діалог з населенням, боротьба з корупцією і зменшення кількості правопорушень у самій системі органів внутрішніх справ. Ці питання є пріоритетними.

На Рівненщині буде новий керівник обласної міліції

Захарченко у Рівне не приїде

Коротка біографія. Народився 2 травня 1968 в Харкові. Освіта вища. У 1998 р. закінчив Українську державну інженерно-педагогічну академію, у 2002 р. - Харківський державний педагогічний університет ім. Г. Сковороди (кваліфікація - юрист; зараз - Харківський національний педагогічний університет ім Г Сковороди).

У 1986-1988 рр. - Служба в армії. З 1995 р. - Працівник правоохоронних органів.

У 1995 - 2005 рр. працював в УБОЗі (пройшов шлях від помічника оперуповноваженого до начальника міжрегіонального відділу УБОЗ).

У 2005-2006 рр. - Заступник, пізніше - начальник Управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків облуправління міліції.

У 2006-2007 рр. - Начальник оперативно-пошукового відділу карного розшуку при облуправлінні міліції.

У 2007-2008 рр. - Перший заступник начальника - начальник кримінальної міліції Харківського міськуправління міліції.

У 2008 р. звільнився з органів внутрішніх справ за власним бажанням. Працював помічником начальника департаменту Харківської міськради.

З квітня 2010 р. - Начальник УБОЗ ГУМВС України в Харківській області.

У червні 2011 р. призначений першим заступником начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України.

Сімейний стан. Одружений. Виховує двох дітей - дочку і сина.

Ключові слова: 

Коментарі

Друг Добкіна??? Чи харківського міського голови??? Ровєнчанє дєржитєсь!!

Почему сайт не работает, медленно все работает.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.