На Рівненщині майстрині вишивають шевченківський "Заповіт"

На Сарненщині «Заповіт» Шевченка вишивають усім районом. Тетяна Жигула, майстриня із села Чабель, доєдналася до унікальної акції зі своїми доньками-двійнятками. Хоча й навчилася вишивати ще в десять років, втім у колекції власних творів жодного на шевченківську тематику не має, каже учасниця акції. І додає,  що саме ця перша робота була дуже захоплюючою: над нею працювала щовечора, не випускаючи голки з рук. Свою частину велетенського полотнища Тетяна Жигула вже оздобила поліським орнаментом. Сьогодні, передаючи естафету майстрині з села Кузьмівка Наталії Андрійчук, вона побажала їй такого ж натхнення і терпіння.

Кузьмівська сільська рада 17-ю перейняла вишивану естафету, присвячену 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка. А робота над цим полотном розпочалася ще 1 жовтня в селі Немовичі, зазначив голова Сарненської райдержадміністрації Анатолій Остапчук.

До 9 березня два велетенські полотнища ( 3 метри заввишки та 2 завширшки) із «Заповітом», який вишиють усім районом, стануть центральним експонатом постійно діючої виставки в районному будинку культури, - повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.