Сарненські лісівники не дорахувались більше мільйона гривень

Спеціалісти Державної фінансової інспекції в Рівненській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності Державного підприємства "Сарненське лісове господарство" і виявили втрат ресурсів  на  1276,37 тисяч гривень.

 Як з’ясувалось, ДП "НЕК "Укренерго", з яким укладено відповідно до чинного законодавства договір, не відшкодувало вчасно лісовому господарству збитки, завдані від використання земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування повітряної лінії електропередач. В результаті, Державне підприємство "Сарненське лісове господарство" недоотримало доходів  на понад мільйон гривень.

Завдяки правильно налагодженій роботі рівненських інспекторів, на сьогоднішній день вже відшкодовано втрат майже на 125 тисяч гривень. Решта відшкодувань – на контролі.

Про результати ревізії проінформовано правоохоронні органи. На 8 посадових осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення. Про це повідомляє прес-служба Державної фінансової інспекції в Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.