У Рівному триває судовий процес щодо "сімейних війн патріотів"

Чергове засідання Рівненського міського суду у справі за позовом голови РОО УНКП Лілії Москальової проти рівненських журналістів інтернет-видання "Четверта влада" відбулось 15 січня. У якості свідка цього разу викликали депутата Рівнеради та одного з героїв скандальної публікації - Олександра Лащука. 

Нагадаємо, Лілія Москальова подала судовий позов на головного редактора порталу "Четверта влада" Володимира Торбіча та на Рівненське агентство журналістських розслідувань. Підставою для цього стала опублікована на сайті стаття "Сімейні війни патріотів: дружина опозиційного депутата Рівнеради заявляє про погрози від політичної соратниці чоловіка". Від журналістів Лілія Москальова вимагає 60 тисяч гривень компенсації і спростуванням окремої інформації з матеріалу. Розглядає справу суддя Рівненського міського суду Оксана Панас.

Тривало судове засідання близько двох годин, проте розставити всі точки над "і" у справі так і не вдалося. Адже на більшість запитань свідок Москальової – Олександр Лащук не дав однозначної відповіді або ж не зміг пригадати подій та змісту розмов, щодо яких були запитання.

Проте дещо по суті Олександр Лащук таки розповів. Зокрема, він зазначив, що його стосунки з Лілією Москальовою не виходили за межі ділових.

- У цій справі багато непотрібних емоцій і я не хочу, щоб журналісти спекулювали на моєму особистому та приватному житті. Я відмовився подавати судовий позов проти Володимира Торбіча, бо в нього троє дітей і я ставлюся до цього з розумінням. Також я не хочу коментувати жодну із заяв моєї колишньої дружини Оксани Лащук. А щодо вислову, що Лілія Москальова моя політична соратниця, то якщо слідувати такій логіці -  у мене півміста соратників. І взагалі, я закликаю сторони знайти компроміс у вирішенні цієї справи, - сказав Олександр Лащук.

У свою чергу Лілія Москальова зауважила, що вже більше як півроку триває судовий процес і для неї це дуже виснажлива та травмуюча ситуація.

- Я дуже довго вагалася - подавати чи ні позовну заяву в суд. Адже бути на слуху в такій ситуації не зовсім зручно. Та побачивши, як цинічно і лицемірно поводять себе ті, хто все це організував, я вирішила йти до кінця, як би важко не було. Під час судового слідства на порталі "Четверта влада" опубліковано з десяток статей, які містили наклепницьку інформацію і дискредитували мене, а також свідків, що свідчили по цій справі. Свідчення сьогодні - це закономірне явище. Нормальна людина не може брехати під присягою. Тим більше, що це тягне за собою кримінальну відповідальність. А говорити про компроміс...З ким?, - зазначила Лілія Москальова.

Натомість Володимир Торбіч вважає, що ця судова справа – це спроба збанкрутілого політика Лілії Москальової, привернути до себе хоч якусь увагу.

- А також це намаганням закрити рота журналістам, які готові викривати брехню політиків. Політики, які видають себе за чесних і таких, що сповідують християнські консервативні цінності, а насправді лицемірять і брешуть – вводять в оману своїх виборців. Таким себе сьогодні показав і депутат Рівнеради Олександр Лащук. Своїми свідченнями він виставив брехухою матір свого сина, а також  - брехуном мене. Якщо суд і надалі відмовлятиметься брати до уваги аудіозаписи його розмови зі мною – я виставлю ці записи для загального огляду і хай люди самі визначаться лжесвідчив він сьогодні чи ні, - повідомив Володимир Торбіч.

Завершилося судове засідання тим, що захисник Володимира Торбіча Тетяна Голубока внесла клопотання долучити до справи аудіозаписи, якими керувався журналіст під час написання матеріалу. Продовження слухання справи відбудеться 21 січня. 

Коментарі

Торбичи прерасные люди! Они с искренними христианскими улыбками льют дерьмо на людей нашего города. И границ морали в их сюжетах не существует. Если новые законы ограничат деятельность таких грантовых " журналистов" я буду стоя апплодировать. Каждый их репортаж вываливает тонны нечистот не только на тех, о ком пишут, но и на самих читателей. Наша семья давно перестала читать их публикации так как там нет ни морали ни новостей.

Торбічі люди які мерзотно розбили і потопталися по сім`ї Лащука називають себе "консервативними християнами"? Негідники. Християни зробилиби все можливе для відновлення а не розлучення сім`ї. Мерзотні наклепники, якби Лащук на той час був коханцем Москальової то вони вже жили б разом, Дав би Бог щоб їх покарав ще й замний суд.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.