У Рівному створюють Самооборону майдану

У Рівному громадські активісти створюють мережу Самооборона майдану. Нова структура має намір займатися захистом активістів та боротьбою проти антиукраїнського корумпованого режиму Януковича.

Самооборона Майдану запрошує до своїх лав громадян, готових працювати задля реалізації вищеназваних завдань.

- Україна ступила на шлях революції, а полем бою є Майдан! В серці України заснована січ! Але революція не лише в Києві, вона по всій Україні! Повертаючись до дому наші побратими-посестри зазнають утисків. Режим жорстоко розправляється з українським народом. Банда вважає людей своїми противниками. Загони самооборони не дозволить ображати українців, -  координатор Рівненської Самооборони Майдану Олександр Онищук.

Самооборона Майдану – структура, утворена на основі представників Молодіжного Націоналістичного Конгресу, Євронаступу та ряду інших громадських організацій. Структура створена з метою захисту Євромайдану в Києві та на місцях. Серед найбільш відомих акцій самооборони – захист Майдану в Києві, похід на Межигіря та закриття офісів партії регіонів.

Ключові слова: 

Коментарі

Максименко зараз до МНК не має жодного відношення

структура, утворена на основі представників Молодіжного Націоналістичного Конгресу,- активіст Максименко вже записався з братом,чи-ні?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.