Мінсоцполітики перевіряє якість та умови харчування дітей-чорнобильців Рівненської області

Мінсоцполітики проводить перевірку якості та умов харчування дітей-чорнобильців Рівненської області. Про це повідомив заступник Міністра соціальної політики В'ячеслав Коломієць.

- Ми отримали інформацію від органів соціального захисту Бернезневського, Зарічного та Сарненського районів Рівненської області про те, що одне з підприємств, з яким було укладено угоду з надання харчування школярам-чорнобильцям, перестало виконувати взяті на себе зобов'язання. як повідомляють нам співробітники органів соцзахисту, з 13 січня цього року, коли діти повернулися після канікул, їх перестали забезпечувати шкільним харчуванням Це надзвичайна ситуація, тому ми створили робочу групу з перевірки даного факту, - сказав В'ячеслав Коломієць.

За словами заступника Міністра, робочій групі доручено представити свій звіт і конкретні пропозиції щодо усунення проблеми, що виникла до 20 січня 2014 року. Як уточнив В'ячеслав Коломієць, з підприємством ТОВ "Синтезпродсервіс", що забезпечує харчуванням дітей-чорнобильців у цих районах, було укладено додаткову угоду від 31 грудня 2013 року для забезпечення шкільного харчування дітей, які постраждали від Чорнобильської катастрофи в січні 2014 року, про це повідомляє Урядовий портал.

 Довідково

Безкоштовним харчуванням у 2013 році були забезпечені 236 тис. дітей, які постраждали від Чорнобильської катастрофи і які навчаються в 1274 школах 12 областей України.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.