На Рівненщині вірші Шевченка читатимуть на різних мовах

На Рівненщині Шевченка декламуватимуть різними мовами. Щонайменше п’ятьма мовами, а саме польською, чеською, англійською, німецькою та французькою, читатимуть твори Тараса Шевченка в обласній науковій бібліотеці. Участь у такій акції візьмуть студенти та викладачі вищих навчальних закладів.

Водночас бібліотекарі шукають філологів-іноземців, аби розширити перелік мов, якими декламуватимуть вірші та поеми. Також у книгозбірні організують виставку творів Тараса Шевченка мовами світу. Адже у фондах зберігається чимало такої літератури.

Окрім того, до 200-річного ювілею з дня народження Кобзаря, яке відзначатимуть на державному рівні, обласна бібліотека організовує чимало й інших заходів. Зокрема, фахівці книгозбірні планують влаштувати низку літературних флеш-мобів.

Поціновувачі творчості поета читатимуть його поезії на майданах та вулицях міст і сіл. Також відбуватимуться науково-практичні конференції, уроки, різноманітні виставки та навіть мистецький квест, покликаний більше розповісти школярам про Тараса Шевченка як художника, - повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.