Міський голова ремонтує рівнянам сушарки для рушників

Звернення на сайті міського голови вирішило проблему дворічної відсутності тепла в сушарках для рушників у квартирах рівненських будинків. Про це повідомили у відділі інформаційно-аналітичного забезпечення РІвненської міської ради.

Ось який лист написали мешканці Рівного для міського голови:

- Шановний Володимир Євгенович! Знаю, що у вас і без мене багато клопотів. Але сусіди розповідали про те, що ви особисто спілкуєтесь з людьми через комп'ютер. Я живу у звичайному п'ятиповерховому будинку в однокімнатній квартирі (район Пивзавод, там де ви нещодавно садили дерева в парку Богомолова). Опалюється будинок відмінно. Претензій немає. Прибудинкова територія знаходиться в порядку.

Проте є невелика проблема, але вона є: у багатьох квартирах нашого будинку у ванних кімнатах в сушарках для рушників відсутє тепло, тобто в крані і в радіаторах в кімнатах тече гаряча вода, а в цих змійовиках - суцільний холод. Два роки ми не можемо дати ради з цією проблемою. Допоможіть! Це наш крик душі!”, - з такими словами від імені мешканців будинку на персональний сайт міського голови Володимира Хомка (www.khomko.rv.ua) звернулася пенсіонерка Лідія Сиротюк, мешканка п’ятиповерхового будинку по вул. Гарній, 10-а.

Вже за кілька днів від пані Сиротюк надійшов лист наступного змісту:

- Дорогий Володимир Євгенович! Дозвольте від усього серця і душі подякувати Вам за вирішення проблеми, яка не давала мені нормально жити останніх два з половиною роки. Від вчорашнього дня мій "полотенечник" гріє і гріє. Він теплий! Я не повірила спочатку і почала біля нього хреститися. Дякую! Так як останні дні, до мене ще ніколи так ніхто не ходив. І з ЖЕКу і з "Теплоенерго", і з котельні. Перевіряли усі квартири. Тепер не лише я, а й усі наші сусіди які сиділи без тепла, мають гарячі батареї у ванній. Ми всі вам дякуємо! Бережи Вас Господь!”.

Як зазначається на сайті Володимира Хомка, відтепер отримати відповідь від міського голови стало набагато простіше. Із допомогою особистої веб-сторінки Володимира Хомка кожен рівнянин має змогу звернутися до міського голови зі своїми запитаннями щодо життєдіяльності міста і оперативно отримати відповідь.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.