Рівняни скажуть "Ні диктатурі!"

Громадські активісти Рівного у неділю, 19 січня збираються мітингувати на центральному майдані міста із гаслом "Ні диктатурі!". Про це розповів громадський діяч Святослав Клічук у соціальній мережі "Facebook". 

- Нікого не вбили. Нікого навіть толком не побили. Крадуть як і колись. Але прийняли закони, які зроблять неможливими протести коли когось вб'ють, коли здадуть незалежність, коли крастимуть мільярдами. Це перше. Друге, парламент вийшов за межі Конституції. Якщо Президент це не зупинить, вони усі будуть поза законом. Це заколот, державний переворот. Ми маємо відновити законність в Україні. Ми отримали юридичне підгрунтя для вимог дострокових виборів. Якщо зараз промовчати. Якщо зараз хтось втомився, якщо хтось розчарувався, то ви ще не уявляєте як може бути завтра. Якщо в Рівному нас вийде тисячі, тоді ми знатимемо, що ще не все втрачено. Тоді можемо дати сигнал Києву, Рівне підтримає, починайте. Якщо ні. Тоді кінець, сушимо сухарі, - йдеться у повідомленні Святослава Клічука.

Коментарі

А ти вирішив й в Інтернеті затикати іншим рота? Тоді для чого приходити на Віче, заради такого як ти?

До тебе хтось тут звертався,шавка?

Слушне зауваження. Повідомлення про те коли має бути наступне віче мають бути лише на дошці оголошень на Майдані а не в інтернеті. По деяким мордам майдану невидно що вони сушать сухарі. Знов прийде від 50 до 100 чоловік і нриймуть рішення обов`язкове до виконання всім Рівнянам. РЕВОЛЮЦІЯ, СТРАЙК і АНАРХІЯ.

Повідомлення про те коли має бути наступне віче мають бути не лише в інтернеті, а як мінімум - на дошці оголошень на Майдані.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.